Je dobré mít respekt a pokoru k druhým, ale nezapomeňme ji mít sám k sobě

Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Státní správa Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regiony působení

Hlavní město Praha Středočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 820 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Již více jak 20 let pracuji v oblasti vzdělávání dospělých, což je obor, který jsem i vystudovala. Pro vzdělávání ráda využívám různých technik a přizpůsobuji programy uživateli. Co mne nejvíce uspokojuje je to, že hledáme společně silné stránky, na kterých stavíme další rozvoj.

Během své praxe jsem vykonávala zejména manažerské pozice v oblasti řízení lidí.


Nedílnou součástí bylo vedení projektů v oblasti investičních pobídek a dalších vzdělávacích akcí - nábor zaměstnanců a příprava projektů v oblastech vzdělávání – se zaměřením na rozvoj zaměstnanců na základě nových poznatků o mozku (Neuroleadership) a metod, které pomáhají celostnímu rozvoji osobnosti .Tvorba i implementace projektů pro budování nové infrastruktury se zapojením zaměstnanců napříč firmou. Ve své praxi jsem získala mnoho zkušeností a nemalých úspěchů v budování firemní kultury, komunikace a vzájemné spolupráce – což vede ke zvýšení loajality zaměstnanců (následek nízké fluktuace zaměstnanců)

Jsem propagátorem uplatňování diverzity ve firmě, jako nástroje pro vzájemnou podporu a prohlubování vzájemné důvěry


Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF