ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Hokynar Jan Hokynar Jan
Certifikace ACC
Region působení Hlavní město Praha
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace
Koučovací jazyky angličtina, čeština
Hodin praxe 100 hodin
ICF vzdělání 180 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email hokynar@hotmail.com
Telefon
Telefon2
Web
Web 2
Krátká osobní
charakteristika

Koučování se věnuji od roku 2010. Působím zejména jako interní kouč při svém zaměstnání. V případě zájmu je možné se dohodnout i externě.

V současné době pracuji v nadnárodní IT společnosti. Zkušenosti mám mimo jiné se získáváním, konsolidováním a prezentováním obchodních výstupů z jednotlivých zemí střední a východní Evropy. To vyžaduje zodpovědnost při budování komunit napříč jednotlivými zeměmi a vytváření prostředí spolupráce a otevřené komunikace. Nezbytný je analytický a strukturovaný přístup, ale zároveň i komunikační dovednosti pro jednání se zaměstnanci na všech úrovních včetně lokálního, regionálního i nadnárodního managementu. Díky těmto zkušenostem nabízím klientům nestrannost, nadhled a zodpovědný a respektující přístup.

Právě mé schopnosti v oblasti komunikace mě přivedly ke koučování. Ve společnosti Koučink Centrum s.r.o. jsem absolvoval dvacetidenní kurz The Art and Science of Coaching od Erickson College, který je akreditován jako tréninkový program pro kouče od Mezinárodní federace koučů (ICF).

Při své koučovací praxi se zaměřuji zejména na práci se středním managementem a juniornějšími zaměstnanci v oblastech komunikačních a prezentačních kompetencí, zvyšování sebejistoty a nastavování kariéry. Mezi další častá témata patří time management, efektivní dosahování cílů ale i work-life balance. Není neobvyklé, že během koučování v rámci profesního rozvoje přejdeme i do osobní oblasti a řešení životních situací, které mají vliv na pracovní výkonnost nebo celkově souvisejí s hodnotovým žebříčkem člověka.

Na základě zpětné vazby většiny klientů se jejich časová investice do koučování vyplatila a přinesla kýžené zlepšení a dlouhodobou změnu.

Pomáhám zvyšovat úroveň výkonu všem, kteří ještě plně nerozvinuli svůj potenciál.

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
The Art and Science of Coaching Erickson College 180 ICF - ACTP 2013 actp-certifikace-edited-1393185215.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení