ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Treglerová Zuzana Treglerová Zuzana
Certifikace
Region působení Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj , Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace, Top Executive, Životní koučink
Koučovací jazyky angličtina, čeština, ruština
Hodin praxe 1000 hodin
ICF vzdělání 214 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email zuzana.treglerova@gmail.com
Telefon +420604223649
Telefon2
Web https://cz.linkedin.com/in/zuzana-treglerova-33052725
Web 2 http://coachinginricany.com
Krátká osobní
charakteristika

Spolupráci s koučem chápu jako spolupráci s někým, kdo vás přinutí se zamýšlet nad věcmi, které by vás možná nenapadly, a které jsou důležité, abyste dosáhli toho, co chcete a přitom mohli být tím, kým chcete být. Kouč tedy věci neřeší za vás nebo pro vás, kouč je řeší s VÁMI. 

Proč se na mě moji klienti obracejí? Mám už něco „odžito“. Mám přes 20 let manažerské zkušenosti z mezinárodních korporací. Pracovala jsem v různých zemích v Evropě a v Asii. Koučování je pro mě práce i koníček. Mým dalším koníčkem je užívání si vlastního života - tady a teď a studium „receptů“ na  štěstí a úspěch u velkých osobností dneška i minulosti.

Mým klientům z velkých mezinárodních i menších společností nabízím manažerský, kariérní, multikulturní koučink pro "expaty" a dále pak nabízím životní a klinický koučink. Např. když potřebují překonat obtížné situace v práci či soukromí (nová role, změna role, dosažení náročného pracovního cíle). Klientům také pomáhám s „restartem“ života či kariéry: např. lidé na „křižovatce života“ (ve 40.-50. roku života), ženy vracející se do zaměstnání (po mateřské dovolené či delší přestávce).  Pracuji s klienty, kteří hledají první pomoc při vyhoření a jak lépe vybalancovat svůj život. Pomáhám i manželkám a partnerkám úspěšných mužů uvědomit si lépe svou hodnotu, jedinečnost a potenciál ke splnění si vlastních snů - bez výčitek a v kontextu života jejich partnerů a rodiny. V neposlední řadě pracuji také s kariérně úspěšnými ženami ve věku +/- 35, které si přejí lépe vybalancovat svůj soukromý a rodinný život.

Mým klientům pomáhám uvědomit si svou hodnotu a naplno ji využít ve svůj prospěch. Používám metodu, která pomáhá nastavovat různé úhly pohledu a podněcuje k novému způsobu přemýšlení. Lidé si totiž s léty  většinou zautomatizují své chování, způsob uvažování  naučený od dětských, resp školních let a jsou natolik stresováni aktuálním prostředím, že svou schopnost odstupu a pohledu z jiného  úhlu nejsou schopni. Moje výhoda jako Vašeho kouče je v naprosté nestrannosti, vzájemné rovnoprávnosti vztahu kouče a klienta, podpořené naprostou důvěrou a otevřeností, která pomáhá vytvářet a odhalovat nová, odvážná řešení.

Co klienti koučováním u mě získávají? Odměnou je jim vyšší spokojenost s vlastní kariérou, se snazším plněním pracovních cílů a zvýšení vlastní motivace a výkonnosti. Dosahují vyšší spokojenost sami se sebou a kvalitnější život. Více si váží sami sebe a zvyšují si vlastní sebevědomí. Jsou schopni si snadněji  plnit  své sny a stávají se tak aktivnější v řízení svého života.

Pokud se mě zeptáte, co dělám, odpovím: „Pomáhám lidem vyhrávat v jejich životě.“  Máte-li zájem ověřit si má slova, domluvte si bezplatnou ochutnávku koučování. Těším se na vás. 

O mně

Jsem absolventkou filozofické fakulty Karlovy Univerzity v Praze. Ihned po ukončení studií jsem začala pracovat v korporátní oblasti, nejdříve jako  odborná asistentka a konzultantka, později od roku 1995 jsem se pak plně specializovala na oblast personalistiky, kde jsem získala rozsáhlé zkušenosti ve všech oblastech řízení lidských zdrojů. Praktické zkušenosti a dovednosti jsem získávala v rámci svých pozic jako personální ředitelka v Čechách, střední a východní Evropě (Slovensko, Rakousko,Maďarsko, Ukrajina, Rusko, Polsko), dále pak v zemích jihovýchodní Asie (Japonsko, Hong Kong, Taiwan, Čína, Philipíny, Indie, Malaysie, Thajsko, Singapur, Indonesie, Austrálie) a v Anglii.

Internímu koučování jsem se věnovala v průběhu celé své HR manažerské praxe a samostatné profesionální externí koučování jsem zahájila od roku 2010.

Jsem akreditovaným externím profesionálním koučem Koučink Centra s.r.o. (instituce s akreditací ICF k zajištění profesionálního  vzdělávání koučů v CZ a SK). Na  Pražské škole psychosociálních studií jsem studovala psychoterapii a absolvovala pětiletý daseinsanalytický psychoterapeutický výcvik.

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Akreditovaný externí profesionální kouč - Osvědčení o rekvalifikaci Koučink Centrum, s.r.o. 120 ICF - ACTP 2012 img032-1394459084.jpg
Akreditovaný externí profesionální kouč Koučink Centrum, s.r.o. 94 ICF - ACTP 2012 img031-1394458930.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení