ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Sládek Petr Sládek Petr
Certifikace
Region působení Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace, Sportovní koučink, Státní správa, Top Executive, Životní koučink
Koučovací jazyky angličtina, čeština
Hodin praxe 1200 hodin
ICF vzdělání 126 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email petr.sladek@mindformer.com
Telefon
Telefon2
Web www.mindformer.com
Web 2
Krátká osobní
charakteristika

Jsem podnikatel, kouč, lektor a mentor. Mám to štěstí, že práce je pro mne vášní a koníčkem. Rád pomáhám lidem na cestě k jejich cílům. Rád školím, trénuji a přednáším. Ze všeho nejradši ale koučuji, koučink je totiž ze všech těchto činností zdaleka nejefektivnější a k cílům vede nejkratší  a nejrychlejší cestou.

Před 20 lety, ještě na univerzitě, jsem založil jazykovou školu. Z té se po pár letech stala vzdělávací společnost a já místo angličtiny začal školit měkké dovednosti, hlavně komunikaci, manažerské a obchodní dovednosti. Pak se logicky přidal koučink, jakožto nejdokonalejší metoda práce s lidmi. Protože 20 let podnikám a řídím lidi, v koučování dávám přednost manažerům a podnikatelům. K těm mám nejblíž, máme podobné myšlení, cíle a řešíme podobné problémy. Koučinku se věnuji od roku 2005, v roce 2009 jsem absolvoval program Akreditovaný profesionální kouč a od té doby koučuji profesionálně. Členem ICF jsem od roku 2013. Certifikace nemám, protože pouze certifikace dobrého kouče nedělá. Dobrého kouče dělá zájem o obor, vzdělání, praxe a hlavně osobnost. Já mám odkoučováno něco přes 1 200 hodin, odškoleno přes 14 000 hodin. Mám univerzitní pedagogické a psychologické vzdělání. Kromě koučovacího výcviku jsem absolvoval desítky dalších školení, konferencí a přednášek. Témata se vždy týkala osobního rozvoje - myšlení, koučinku, vzdělávání, neurovědy, psychologie a podobně. Sám jsem designoval a vedl velké školící a koučovací projekty v České spořitelně, Plzeňském Prazdroji a dalších významných společnostech. Vzdělávání a koučování mne opravdu naplňuje.

Můj přístup ke koučování? Využívám zkušeností ze stovek školení, přednášek a setkávání s manažery, podnikateli i lidmi ze státní správy. Vždy mne zajímalo, jak funguje myšlení, mozek, vědomí, osobní i mezilidská psychologie a tyto poznatky v koučování využívám. Jsem velkým propagátorem myšlenkových map. Jejich využití zvyšuje efektivitu koučovacího procesu. Zkráceně tedy moje koučování využívá psychologii a neurovědy v mnohem větší míře, než je běžné u kolegů koučů. Vše pak zapisuji do map a tím dám koučovanému možnost zápis vidět v lepších souvislostech. To má vliv na lepší uvědomění a rychlejší postup v daném tématu. V koučinku mi také pomáhá to, že jsem odmala závodně sportoval - neustálé zlepšování je základní DNA sportovce i kouče.

Zásadní pro úspěšný koučink je vztah kouče a koučovaného. Jak si oba sednou jako lidé a osobnosti. Mne charakterizuje velké množství koníčků - zmínil jsem sport - dnes hlavně lyže, kolo, plavání, turistika, tenis a další. Dále jsem vášnivý zahradník a neméně vášnivý motorkář. Poslední tři roky jsem se zamiloval do Čchi - kungu, který kombinuje fyzickou a duševní aktivitu, což mne hodně baví. Taky rád čtu - odbornou literaturu, historické romány, biografie. Hraji na čtyři hudební nástroje, pět let jsem hrál na kytaru v rockové kapele. No a úplně nejradši cestuji a poznávám nová místa, nové lidi, kultury a styly myšlení. Moje zásadní hodnoty jsou rodina a vztahy s lidmi kolem sebe. V první řadě je ale třeba mít skvělý vztah sám se sebou, pak je člověk uvolněný, zdravě sebevědomý, asertivní a má pod kontrolou své ego. Jako profesionální kouč Vám můžu slíbit, že na koučovací sezení s sebou své ego neberu:o)

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Základy koučování RCS 6 ICF - ACTP 2009 certifikat-rcs-petr-sladek-1564493575.jpg
Akreditovaný profesionální kouč Koučink centrum 120 ICF - ACTP 2009 osvedceni-apk-petr-sladek-1564492020.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení