ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Vrána Aleš Vrána Aleš
Certifikace PCC
Region působení Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj , Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Top Executive, Životní koučink
Koučovací jazyky angličtina, čeština
Hodin praxe 1210 hodin
ICF vzdělání 160 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email ales@zivotjakohra.cz
Telefon
Telefon2
Web http://www.zivotjakohra.cz
Web 2
Krátká osobní
charakteristika
Jsem trenér a kouč. Je to moje poslání. Mám přirozený talent a dovednosti, které mají zásadní vliv na kvalitu života jednotlivců a firem. 

Jako kouč pomáhám lidem zrealizovat transformaci jejich osobního a podnikatelského života.

Jako trenér školím management společností - zejména v oblasti leadershipu a koučování.

Jsem zakladatelem Coachville Czech republic - české pobočky nejznámější školy koučů na světě - Coachville, kterou společně s ICF založil otec oboru koučování Thomas Leonard. Mým mentorem a osobním koučem je Dave Buck, MCC - jeden z TOP světových koučů a CEO Coachville.com. Dave Buck je šestý nejvlivnější kouč planety (podle průzkumu ICF). Jsem nezastavitelný.  

Mým hlavním záměrem je přinést co největší hodnotu do životů mých klientů pomocí mých znaslostí, schopností a dovedností. Investovat do mých služeb se lidem násobně vyplácí, proto mám neustále plno. 

Mým klientům umožňuji hrát jejich životní hry na špičkové úrovni - dělám z nich exceletní hráče. Mezi moje klienty patří ředitelé malých a středních firem a jejich management. Tam mám největší dopad na výsledky a metodiku vedení
Díky dekádě praktické zkušensosti v managementu a studia leadershipu jsem ten, na koho se firmy obracejí, aby získaly násobně lepší výsledky pro svůj byznys. Protože vedení týmu není intuitivní ale naučená dovednost - moji klienti požadují abych trénoval a koučoval jejich management, což se ukazuje jako jediná spolehlivá cesta pro transformaci výsledků celé firmy. Moje práce má transformační účinek na všechny úrovně vedení společností.

Moje slovo platí. Vše co dělám zakládám na osobní integritě. Pokud naše spolupráce nebude vyhovovat mým standartům, dozvíte se to. Pracuji totiž jen s těmi, kteří cítí zodpovědnost za svůj progres. Zastávám princip radikální autentičnosti, nečekejte že se budu jakkoliv stylizovat. Moji klienti jsou z mých služeb nadšení a mnoho z nich mě vnímá jako klíčovou osobu v jejich životě.

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Coachville Center of Coaching Mastery Coachville 160 ICF - ACTP 2015 page-01-1409045375.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení