ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Mendlová Pavla Mendlová Pavla
Certifikace
Region působení Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Životní koučink
Koučovací jazyky angličtina, čeština
Hodin praxe 150 hodin
ICF vzdělání 65 hodin
Další vzdělání 45 hodin
Email pavla.mendlova@medicoach.cz
Telefon +420 606 064 661
Telefon2
Web www.medicoach.cz
Web 2
Krátká osobní
charakteristika

 

Moji vášeň pro koučování zažehla moje vlastní zkušenost v roli klienta v roce 2012. Pár koučovacích sezení mi umožnilo úplně nové náhledy v mnoha aspektech, doslova mi převrátilo život naruby.  Výsledky i proces mě naprosto nadchly a rozhodla jsem se koučování se naučit, abych takto mohla podporovat ostatní. Od roku 2014 se věnuji koučování na profesionální bázi, napřed jako interní kouč, kdy jsem v rámci mezinárodních projektů pomáhala podporovat manažery po celém světě, od roku 2018 již na plný úvazek v rámci vlastní soukromé praxe, vzhledem k tomu, že jsem lékařka, zaměřené především na zdravotnictví.

Specializuji se zejména na témata motivace, komunikace, resilience a prevence vyhoření. Ráda v koučování využívám různé kreativní techniky i práci s tělem. Věřím, že se dá pracovat (nejen ve zdravotnictví) s dlouhodobě udržitelnou radostí, elánem a při zachování duševního a fyzického zdraví. Jsem přesvědčena, že svůj návod, jak na to, má každý z nás v sobě, a je pro mě velkou ctí doprovázet klienty při jeho hledání. V bezpečném prostředí, s plným respektem, důvěrou a porozuměním. Protože nejlepším expertem na sebe je každý sám.

 

Dle potřeb a možností klienta kromě individuálního koučování také přednáším, vedu workshopy, semináře i webináře. Ve své práci těžím ze svých kombinovaných dlouhodobých zkušeností nemocničního lékaře, koordinátora mezinárodních výzkumných projektů i korporátního odborného poradce. Nedílnou součástí mé praxe a velkým zdrojem mé vlastní vnitřní energie je i pravidelné profesní dobrovolnictví a výuka studentů.

 

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Job Plus Coaching Course GSK, London, UK 45 Bez ICF akreditace 2014 coaching-certificate-1564744681.pdf
Coach Training Program QED Group,a.s. 65 ICF - ACSTH 2018 acsth-qed-certificate-1564744501.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení