ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Trpák Daniel Trpák Daniel
Certifikace ACC
Region působení Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj , Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace, Sportovní koučink, Státní správa, Top Executive, Životní koučink
Koučovací jazyky angličtina, čeština
Hodin praxe 400 hodin
ICF vzdělání 76 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email daniel.trpak@gmail.com
Telefon 605900572
Telefon2
Web www.aumakua.cz
Web 2
Krátká osobní
charakteristika

Vystudoval jsem Sportovní Gymnázium a Management Lidských Zdrojů, vyhrál Mistrovství ČR v atletice a vedl lidi z různých částí světa.

Mám zkušenosti z reklamy (Manažer Ogilvy&Mather), vedl obchodní tým agentury Contech a jako Group Stores Director měl na starosti strategii, provoz a tým o 300 lidech, pro společnost ZOOT. Na koučinkový výcvik jsem šel původně z osobních záměrů posunout se dále a umět být pro sebe a tím pro svět lepším člověkem. Objevil v něm velkou část sebe, parťáka a s velkou pokorou řečeno i životní poslání.

V individuální oblasti pracuji s lidmi jak na úrovni manažerské, tak osobní, ve skupinové pak s týmy, ať už se jedná o firemní klientelu nebo osobní.  S kamarádem a kolegou Ondrou se realizuji v projektu Aumakua, kde zapojujeme lidskou trojjedinost, tělo - mysl - duši, stavíme místo klidu v Praze Běchovicích a připravujeme další projekty v horách, jejichž vizí je vzájemně pracovat, obohacovat se a růst. 

Život je pro mě nekonečným dobrodružstvím, každý den se učím a každý den je jiný. Věřím v neomezenou sílu lidské mysli a v to, že dispozice, které jsme si na svět přinesli, jsou k dispozici pro nás, pro naplnění osobního snu a záměru. Vždy záleží jen na nás samotných, na tom, jak na ně nahlížíme. Vždy si můžeme vybrat, černá – bílá a přesto nic není nikdy černobílé. Miluju humor, lehkost, lidi, vesmír, sport a nepřetržitou možnost seberealizace a volby. 

Všichni jsme učitelé stejně jako žáci, život je dar a nekonečný potenciál.

 

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
R&E Coaching Training Results & Emotions s.r.o. 76 ICF - ACTP 2018 acc-certificate-jpg-1536941469.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení