ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Talabová Simona Talabová Simona
Certifikace ACC
Region působení
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Sportovní koučink, Top Executive, Životní koučink
Koučovací jazyky
Hodin praxe 400 hodin
ICF vzdělání 0 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email
Telefon
Telefon2
Web
Web 2
Krátká osobní
charakteristika
 
Jsem profesionální kouč, tedy člověk zaměřený na seberozvoj, jehož prostřednictvím pomáhám svým hráčům objevit a žít šťastný a naplněný život.  Aktivně se podílím na procesu výběru účastníků tréninku naší koučovací školy pro začínající kouče a tréninku profesionálních koučovacích dovedností pro lídry , vedu tým zaměřený na workshopy a mentoruji.

 
Proč to dělám?
Vidím v tom smysl, který mě skutečně naplňuje. Pomáhám tím jednotlivci, zároveň to však má celospolečenský dopad. Pokud totiž chceme lepší svět, je potřeba začít u sebe. A v tu chvíli, kdy se projeví tvoje touha posouvat se kupředu, ti budu průvodcem na cestě za sebepoznáním i podporou při překonávání výzev.
V praxi to znamená, že koučováním se mnou dosáhneš výsledků s lehkostí, hravostí, rychleji a efektivněji. Naučím tě nacházet inspiraci k čemukoliv v tobě samotném.

 
Kdo jsou moji hráči?
Vy, kdo chcete dosahovat vítězství! Spolupracuji s leadery, majiteli firem, vedoucími pracovníky, často i se sportovci a vlastně se všemi, kteří hledají způsoby, jak se posunout k mistrovství a chtějí využívat svůj potenciál na maximum. Zakládám si na vztahu mezi námi. Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra aupřímnost.

 
Cesta od obchodu k dreamjobu
14 let jsem se angažovala v obchodní sféře, posledních 5 let ve vedení vlastní firmy. Velmi si vážím všech těchto příležitostí a zkušeností, které mi život naservíroval a kde jsem si v průběhu vydefinovala svoji cestu, díky které jsem objevila své velké poslání. To, co věřím, že hledáme všichni. Žiji svůj sen tím, že profesionálně koučuji.

 
Něco málo o mně
Jsem věčný optimista. Mám ráda společnost a humor, díky kterému hraji lépe i ve vážných situacích. Užívám si života naplno. Se zvídavostí objevuji všechny krásy života. Jsem aktivní člověk s mnoha zálibami. Naplňuje mě sport, sebevzdělávání, hledání rovnováhy. Energii čerpám z těchto zálib, z potkávání se skvělými lidmi a v přírodě.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení