ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Heuerová Lenka Heuerová Lenka
Certifikace
Region působení Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj , Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace, Státní správa, Top Executive
Koučovací jazyky čeština, němčina
Hodin praxe 260 hodin
ICF vzdělání 77 hodin
Další vzdělání 120 hodin
Email lenka.heuerova@gmail.com
Telefon +420724294411
Telefon2
Web www.faircoaching.cz
Web 2 www.facebook.com/faircoachingtabcz
Krátká osobní
charakteristika

Nepracuji s lidskými zdroji, pracuji s lidmi.

Koučovací praxi stavím na své 25-ti leté zkušenosti v práci s lidmi a vedením týmů. Motivace lidí, cesty myšlení, psychologie pracovního prostředí a síla komunikace jsou témata mého osobního a profesního zájmu. 

K mým hodnotám řadím rovnováhu, empatii, svobodu, přirozenost a férovost.

Člověk a jeho myšlenkové procesy jsou autorem i pachatelem dobrých i špatných procesů ve firmách, ve společnosti i na planetě. Chceme-li změnit firemní kulturu, společenskou situaci i negativní působení člověka na životní prostředí, pojďme začít pracovat s člověkem a jeho myšlením, jeho stereotypy, hodnotami, návyky, zkrátka s myšlenkovými mapami. Nezměníme svět, ale můžeme změnit pohled na něj a najít osobní rovnováhu.

Neurocoaching  a metoda Brain-based coaching (BBC) je založená na poznatcích o fungování mozku. Doporučená zejména pro koučování manažerů a lídrů | řešení pracovních témat a dilemat | zlepšení time-managementu | hledání vlastních cest k vizím a cílům.

CSR coaching staví na metodice BBC s cílem podpořit manažery, individuální klienty i týmy v odpovědném přístupu k sobě, okolí i planetě. Pomáhá v osobních i pracovních tématech souvisejících s udržitelným rozvojem. V koučování vedu klienty v hledání vlastních kvalit a hodnot, nalezení vnitřní i vnější rovnováhy a pochopení otázek souvisejících s odpovědným životem i podnikáním. Povedu Vás cestou od kvantity ke kvalitě.

Moje typická klientela: TOP manažer, majitelé firem, generace mileniálů, ženy-manažerky při startu jejich druhé či třetí kariéry

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Kouč Neuroleadership 120 Bez ICF akreditace 2018 certifikat-kouc-1550848170.png
Brain-based coach Professional Neuroleadership 77 ICF - ACSTH 2018 certifikat-bbc-1544520901.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení