ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Hořejší Tomáš Hořejší Tomáš
Certifikace ACC
Region působení Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace, Sportovní koučink, Státní správa, Top Executive
Koučovací jazyky angličtina, čeština
Hodin praxe 220 hodin
ICF vzdělání 129 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email thomas32102@gmail.com
Telefon Pracovní email: tomas@fc-ci.com
Telefon2 Work email: tomas@fc-ci.com
Web https://www.fc-ci.com/
Web 2 https://www.linkedin.com/in/tomas-horejsi-acc-8723851/
Video
Krátká osobní
charakteristika

MÁ SPECIALIZACE: EXEKUTIVNÍ KOUČINK, KOUČOVÁNÍ KE ZVÝŠENÍ FINANČNÍCH KPIS

Mám velmi unikátní kombinaci profesionálního koučinku a praxi v korporátním byznysu. Mám více než 20 let zkušeností jako CFO a finanční ředitel v Evropě, Spojených státech a Austrálii pro společnosti “Blue Chips” nebo “Fortune 500” - např. Sephora - skupina Luis Vuitton Moet Hennessey (LVMH), KPMG, Unilever, Cemex, Tesco Stores, Royal Ahold, Dover, Mediterranean Shipping (MSC), Gefco (skup. PSA) Hyundai atd. A zároveň, má velká vášeň je exekutivní koučink ke zvýšení finančních KPIs. Jsem certifikovaný exekutivní kouč a získal jsem kvalifikaci v jedné z nejlepších koučinkových institucí na světě: Institute of Executive Coaching and Leadership (IECL) v Austrálii. Jsem vášnivý běžec a sportovec. Běhám půlmaratony a nedávno jsem běžel svůj svůj první celý maraton - Pražský mezinárodní maraton.

Více informací o mě včetně doporučení na mém LinkedIn profile.

 

MY FOCUS: EXECUTIVE COACHING, COACHING TOWARDS IMPROVING FINANCIAL KPIS

I have a very unique combination of professional coaching and corporate business experience. I have over 20 years of experience as a finance director and CFO in Europe, the United States and Australia for “Blue Chips” or “Fortune 500” - eg Sephora - Luis Vuitton Group Moet Hennessey (LVMH), KPMG, Unilever, Cemex, Tesco Stores, Royal Ahold, Dover, Mediterranean Shipping (MSC), Gefco (PSA Group) Hyundai, etc. At the same time, my passion is coaching to increase financial KPIs. I am a certified executive coach and qualified in one of the best coaching institutions in the world: the Institute of Executive Coaching and Leadership (IECL) in Australia. I am a passionate runner and athlete. I run half marathons and recently I ran my first whole marathon - Prague International Marathon.

You can find more information about me, including testimonials on my LinkedIn profile.

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Accreditation in Organisational Training IECL Australia (Institute of Executive Coaching and Leadership) 129 ICF - ACTP 2018 l3-tomas-horejsi-1551012777.jpg

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení