ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Rabenseifner Pavel Rabenseifner Pavel
Certifikace ACC
Region působení Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Neziskové organizace, Státní správa, Top Executive, Životní koučink
Koučovací jazyky čeština
Hodin praxe 250 hodin
ICF vzdělání 100 hodin
Další vzdělání 16 hodin
Email pavel@rabenseifner.cz
Telefon 704398282
Telefon2 603200159
Web www.rabenseifner.cz
Web 2
Krátká osobní
charakteristika

Sám jsem si svoji pracovní pozici musel vždy zasloužit a prokázat schopnosti jak profesní tak ve vedení lidí. Věřím, že každý z vás má takové silné stránky, které mu pomohou dosažení jeho cíle či cesty. K tomu efektivně využívám znalosti z koučinku a projektového řízení.

 

Působím na manažerských pozicích v ICT odvětví přes dvanáct let. Za tu dobu jsem si prošel akreditovanými kurzy zaměřenými na metodiky ITIL®, PRINCE2®. Osvojil si koučovací přístup pro práci s lidmi díky koučinku a prostředí, ve kterém jsem pracoval. 

 

Od roku 2018 se aktivně věnuji koučinku a jeho uplatňování v praxi. Studium v Koučink Centru mi umožnilo nabrat, uvést koučink do praxe, předávat znalosti a zkušenosti koučovacích dovedností jak při osobním jednání tak i ve vedení týmů či skupin.

 

Nyní pracuji jako vedoucí projektové kanceláře v nadnárodní ICT společnosti. Mým hlavním posláním je zajištění, aby projektoví manažeři řídili projekty ke spokojenosti všech stran a co nejefektivněji. V praxi také uplatňuji své znalosti a dovednosti s PRINCE2 Agile® na úrovni Practitioner a koučinku při řízení strategických projektů a vyjednávání. 

 

Své znalosti dále předávám prostřednictvím koučování či mentoringu pro nalezení specifických cest či řešení.

Spojení koučinku a projektového řízení přináší nástroj a obohacuje o dovednosti pro efektivní doručování změn. Ať už se jedná o oblast firemní či osobní vždy jde o změnu pozivní.

Specifické tréninky pro kouče

Název Vzdělávací instituce Počet hodin Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Hello Points Workshop - Explorer L1 Radek Pernica 6 ICF - CCE 2020 poy-explorer-l1-pavel-rabenseifner-1579636867.png
Týmový koučink v praxi II. Koučink centrum s.r.o. 16 Bez ICF akreditace 2019 tkii-pavel-rabenseifner-1575579175.jpg
Akreditovaný externí profesionální kouč Koučink centrum s.r.o. 94 ICF - ACSTH 2019 apek-certifikat-rabenseifner-1565114451.png

Detail specifického tréninku pro kouče

Pro zobrazení detailu klikněte na název v tabulce tréninků.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení