ICF

 

Prohlašuji, že všechny údaje v registru jsou pravdivé a v souladu s etickým kodexem, který znám a dodržuji. Znám a dodržuji základní kompetence profesionálního ICF koučování.

Příjmení a jméno Bašovská Adriana Bašovská Adriana
Certifikace
Region působení Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj , Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Preferované oblasti Kariérový koučink, Management a specialisté, Státní správa, Životní koučink
Koučovací jazyky angličtina, čeština, slovenština
Hodin praxe 250 hodin
ICF vzdělání 0 hodin
Další vzdělání 0 hodin
Email basadri7@gmail.com
Telefon +420604889174
Telefon2
Web https://www.zivotjakohra.cz/kouci/adriana-basovska
Web 2
Krátká osobní
charakteristika

 

Moje cesta:

Pocházím ze Slovenska, ale přízvuk prý v češtině nemám :-). Odmala mě to táhlo k cestování, ke studiu cizích jazyků, což se mi vrchovatě splnilo. Mám ráda výzvy, a ty mě zavedly na studia i práci v zahraničí, do mnoha států v oblasti Blízkého východu, Afriky, Evropy i Ameriky. Pracovala jsem v oblasti diplomacie i samosprávy, pro soukromé české i zahraniční subjekty. Bavilo mě dělat obchod, poznávat nové kultury, vnímat jiné úhly pohledů a interpretace. Pojítkem mého zájmu byli vždy lidé, moje zvídavost neznala hranic, ačkoliv jsem často hranice fyzicky překračovala. Nyní působím také v roli konzultanta a lektora v oblastech, kde jsem získala v průběhu let rozsáhlé zkušenosti.

Jak jsem se dostala ke koučování:

Před několika lety jsem objevila koučování a cítila jsem, že toto je má cesta a mé poslání, zejména když jsem na sobě vyzkoušela jeho pozitivní vliv. Byl to paradox, protože předtím jsem ve svém hektickém životě zaneprázdněné obchodnice, diplomata a věčného studenta prohlašovala, že nejlíp umím zvládnout vše sama. Pak se na mě dobýval syndrom vyhoření a fyzické překračování hranic se stalo symbolem boje o mé vlastní vnitřní hranice. Největší výzvou jsem se pro sebe nakonec stala já sama…

Co mě na koučování baví:

Koučování bylo jednou z cest, které mi ukázaly směr k vnitřnímu klidu, zprostředkovaly mnoho hlubokých uvědomění a vedly mě také k intenzivnějšímu prožívání radosti a nacházení hravosti ve všem, co dělám. Našla jsem v něm zdroj energie a potěšení. Pomáhat ostatním nalézat svou vlastní cestu a dosahovat svá vítězství mě na koučování baví nejvíce.

Zpět

 
 

Slezská 169/10, 120 00 Praha 2
2013 © ICF Czech Republic
Charter Chapter
Provozováno na CMS E4E

Facebook LinkedIn Twitter

Přihlášení