Specializace

Management a specialisté Týmový koučink Životní koučink

Koučovací praxe

Hodiny praxe 2000 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Moje superpower je štvát lidi. Mají mě za to rádi. Mile, ale jasně totiž odhaluji příležitosti a skrytou dynamiku v tom, co děláte. A když je pojmenovaná pravda, strategie se ukáže sama. Díky tomu neztrácíte čas a dosahujete svých cílů jasně a přímočaře.


Bio


Od roku 2004 se věnuji obchodu a vedení lidí. Díky tomu se rychle zorientuji ve firemních tématech a dokážu vás vést tam, kam jste doposud sami nedošli. Od roku 2015 se živím full time koučováním zejména ve firemním prostředí, ale i na vztahové rovině. Díky tomu můžete čerpat ze zkušeností stovek klientů před vámi a přesto mít dostatek prostoru pro tvoření vlastní cesty.


Působím jako trenér koučovacích dovedností a metodiky ve škole Život Jako Hra. Vychoval jsem už desítky úspěšných koučů a manažerů, kteří si osvojili koučovací přístup a vedli svůj tým k úspěchům s lehkostí, bez stresu a rychleji, než sami předpokládali.


Pravidelně vzdělávám kouče v rámci ICF na celosvětové úrovni (ICF Coverge, Business development series atd.).


Čemu věřím


Věřím, že v každém z nás se ukrývá hrdina. Moje práce a životní styl v jednom je tyto hrdiny objevovat. Najít jejich silné stránky a pomoci jim vytvořit si vítěznou strategii pro jakékoliv téma, do kterého se pustí. Věřím, že když opřete svůj život o svoje hodnoty, svoji strategii a svoje silné stránky, dokážete vytvořit prostředí, ve kterém se skvěle žije jak vám, tak lidem, na kterých vám záleží.

Pokud to máte podobně, najdeme společnou řeč.


Pokud není dosažení cíle v souladu s osobním štěstím, možná to není správný cíl.


Reference


Najdete na mém webu :). Ale spolupracuji s firmami jako je Český rozhlas, Morosystems, Solidsun, Tyflocentrum nebo třeba celosvětová organizace Care.

Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF