Mgr. et Mgr. Jana Honková , M.Sc.

Kouč, školitel a konzultant

Specializace

Management a specialisté Neziskové organizace Sportovní koučink Top Executive Životní koučink

Regiony působení

Online Jihomoravský kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 270 hours
Hodiny ICF vzdělání 138 hours
Další vzdělání 0 hours

Na začátku své kariéry jsem byla trenérka a choreografka. Svoboda, kterou jsem nalezla ve sportu a taneční choreografii, byla mojí inspirací a umožnila mi okusit několik kariérních cest:  od výzkumné pracovnice a publikované autorky ve Washingtonu, DC, odborného zástupce ČR v Evropské obranné agentuře a členky Oddělení jaderné politiky NATO v Bruselu jsem se stala projektovou manažerkou mezinárodních IT projektů, školitelkou a nakonec certifikovanou koučkou s posláním pomáhat druhým rozpoznat jejich vlastní potenciál a proměnit jej na hmatatelné výsledky.

Koučovací přístup a jedinečné kvality:

Jsem certifikovaná koučka v solution-focused koučinku. Ve své praxi používám kromě solution-focused koučinku (lze přeložit jako koučink zaměřený na pokrok/řešení/změnu) prvky koučinku dle GROW, NLP (Neuro-Linguistic Programming), Inner Game a dalších přístupů. Přístupy kombinuji na míru každému klientovi tak, abychom dosáhli takové hloubky i rychlosti pokroku, který klient zrovna potřebuje.

Pro firemní klienty vytvářím koučinkové programy zacílené na jejich aktuální potřeby, ať už se jedná o zvýšení výkonnosti či spokojenosti a motivace zaměstnanců. V rámci firemních programů nabízím také školení interních koučů a jejich audity.

Jádrem mého podnikání je iniciativa Better World, v rámci které koučuji a školím organizace, jejichž cílem je pozitivní systémová změna v naší společnosti, a to směrem k větší rovnováze, inkluzi a rovnosti.

 

Moji ideální klienti jsou

  • Jednotlivci, jež mají zájem o pozitivní změnu ve svém životě a/nebo práci

  • Firmy, které chtějí pozvednout produktivitu a spokojenost svých zaměstnanců skrze koučink

  • (Nejen) neziskové organizace, jejichž cílem je systémová změna směrem k větší rovnováze, inkluzi a rovnosti v naší společnosti (viz www.janahonkova.com/better-world)

  

Další kvalifikace:

  • PRINCE2 a PRINCE2 Agile Practitioner

  • Management of Risk Practitioner

  • ITIL Foundation

  • Corporate and Industry Analysis

Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
ICF SIG: ICF kompetence pro týmové koučování ICZ Czech Chapter 2 ICF CCEU 2021 Náhled
Continuing Coach Education Certificate - Team Coaching Competencies
The Art and Science of Coaching, Modules I-IV Erickson International 136 ICF ACSTH 2020 Náhled
Erickson Solution Focused Coach Certificate Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF