Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 650 hours
Hodiny ICF vzdělání 129 hours
Další vzdělání 0 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Snažím se pozorně zachytit všechny verbální i neverbální signály, které mohou prozradit něco, co je v danou chvíli chtěné a potřebné vytáhnou na povrch. 

Někdy ( většinou ) stačí jedno slovo, pohyb, jako výzva k prozkoumání toho, co to s klientem dělá. Někdy v rámci koučovacího procesu například využívám minimeditace, abychom se dostali z hlavy do srdce…….někdy si ještě pomůžeme aromaterapeutickým olejem…..někdy stačí jen zavřít oči a vizualizovat cestu, výslede a přínosy do klientova života.

S každým koučovaným využiji to, co se zdá v danou chvíli potřebné, ale vždy je to se jeho souhlasem. Při této práci neustále ověřuji, zda to klient cítí tak, že do toho chce jít, neustále ověřujeme, že jdeme pro něj tou správnou cestou……


Moji ideální klienti jsou

hlavně ti, kteří chápou, že to je běh na delší trať, kteří jsou ochotni svoje názory na chvilku vypnout a mají chuť se šťourat v něčem, co se jim dlouho nechtělo. 

To bývá signál pro mne, že jsou připraveni na sobě pracovat, protože přiznejme si, že to je práce náročná a dlouhodobá, vlastně nekončící. Ale to neznamená, že musíte mít celý život k ruce kouče, může ho po čase nahradit někdo úplně jiný, s jinou metodou vhodnou k vašemu dalšímu ponoru….. 😉


Koučovací specializace

Mojí nejsilnější stránkou, kromě koučovacích technik, je schopnost nacítit se na jednotlivce i skupinu, znalost celé škály práce s tělem, hlasem i myslí a zároveň schopnost držení bezpečného, klidného a kreativního prostoru. 

V případě potřeby si umím poradit ( zejména za pomoci aromaterapie, vlídného doteku, slova ) a zklidnit rozbouřené emoce, nepříjemné pocity klienta, kterému se začne „něco dít“, vyplavovat z podvědomí, vzpomínek atd., zároveň umím mu položit ty správné otázky k uvědomění často si dopřeji provokující otázky, ráda pracuji se smíchem, metaforou, abych pomohla klientovi se odpoutat od toho svého naučeného......takže pracujeme opravdu celostně.


Další kvalifikace

Lektor jógy a meditací, jógové terapie, terapie traumatu, práce s hlasem a somatické práce.


Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Master Class with Judit Ábri von Bartheld Continuing Coach Education 2 ICF CCEU 2017 Náhled
Mataphor Magic in Coaching Continuing Coach Education 2 ICF CCEU 2017 Náhled
Profesionální externí kouč Koučink centrum 125 ICF ACSTH 2015 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF