May 21
Organizer: Vrána Aleš
Interaktivní workshop pro veřejnost: základy koučování, ukázka koučování, vyzkoušejte si roli kouče i klienta. V interaktivním online workshopu se seznámíte se základy oboru profesionálního koučování dle standardů ICF. Workshop je určen pro všechny, které zajímá profesní a osobní rozvoj. Zažijete ukázku koučování s profesionálním koučem. Uvidíte živě, jak koučování vypadá. V praktické části si roli kouče i klienta vyzkoušíte na vlastní kůži. Zodpovíme všechny otázky, které máte.
Online, ,
May 20
Organizer: Všetečková Petra
Využijte příležitost k zastavení, získejte odstup a nadhled. Dělejte správná rozhodnutí ve správnou chvíli. Vyzkoušíte si několik koučovacích technik, které vám s tím pomohou. Tyto techniky můžete poté projít společně s vašimi dětmi a pomoci jim v rozhodování v situacích, kdy je to pro ně důležité.
Online
May 20
Organizer: Tichá Romana
Jaké jsou principy týmového koučování? Kdy je tato metoda vhodná? Na co se připravit a co očekávat? Ráda vám vše představím, domluvte si nezávaznou online konzultaci.
May 20
Organizer: Hamplová Jana
Pojďme se spolu virtuálně potkat a zjistit JAK MOC JSTE ODHODLANÍ DO SEBE INVESTOVAT? RŮST? A POSUNOUT SE. Využijte 55 minut na rozhovor s transformační koučkou s PCC certifikací ICF. Výcvik Leadershipu, který má výborné reference a jasné výsledky.
Online