NAJĎETE SI SVÉHO KOUČE/KU                

Garance kvality


Certifikovaní kouči ICF splňují vysoké profesní a etické požadavky, které již 25 let definuje a nepřetržitě rozvíjí Mezinárodní federace koučinku - celosvětový garant kvality profesionálního koučování.

Ověřená kvalita koučování

Koučové ICF jsou první volbou pro ty,  kteří vyžadují ověřenou kvalitu.
Certifikace ICF jsou celosvětově uznávaným standardem pro prokázání profesních kompetencí kouče.

Nedílnou součástí profesního rozvoje kouče ICF jsou prokazatelné profesní vzdělání, doložitelná praxe, opakovaně hodnocené prokazování profesních kompetencí a znalost etického rozměru koučovací praxe.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Kompetence

Stavebním kamenem pozitivního vlivu koučů ICF jsou Kompetence profesionálního koučování. Certifikace ICF pak udává, jak je schopen kouč tyto kompetence naplnit.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Vzdělávání

Členové ICF  investují do svého dlouhodobého rozvoje a koučovacího řemesla, aby směřovali k vyšší kvalitě koučování. Kontinuálně, bez kompromisů.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Praxe

Certifikovaní kouči ICF mají prokazatelnou a úspěšnou praxi v koučinku v jeho čisté, nejvlivnější podobě. Máte s nimi jistotu, že získáte to, za co platíte.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Etika

Etický kodex ICF zavazuje ICF kouče k čestnosti, spravedlnosti, profesionalitě, mlčenlivosti, integritě a respektu, jak ve vztahu ke klientům, tak i k jejich tématům. 

Registr koučů ICF ČR.
Přirozená volba pro výběr kouče.

ICF sdružuje profesionály oddané nikdy nekončícímu rozvoji svých profesních dovedností, aby umožnili svým klientům zažít co nejlepší koučovací zážitek.
Vyberte si toho svého.

Samotná volba kouče je na vás.

Koučem se dle platné legislativy v ČR může nazývat kdokoli. Koučové s certifikací ICF jsou profesionální koučové, kteří splnili přísné požadavky na vzdělání a praxi a prokázali důkladnou znalost koučovacích kompetencí, které určují standard v této profesi. Kromě toho koučové s certifikací ICF dodržují přísná etická pravidla, která jsou součástí poslání ICF chránit a sloužit klientům v koučování. Chcete si ověřit členství v ICF nebo oprávnění ICF pro koučování? Pro ověření kouče přejděte sem.

Koučink je kreativní proces.

Odráží se v něm a ovlivňuje jej mnoho faktorů: od vnímané reality přes neznámé vnější vlivy až po nevědomé tendence, získané znalosti, osobnosti zúčastněných. Každý jednotlivý koučink může probíhat jinak, na jiné téma, s jinou dynamikou, je jinak provedený. Flexibilita, variabilita a kreativita koučovacího procesu jsou jedny z důvodů, proč je koučink tak úspěšná metoda rozvoje.