JAKOU HODNOTU MŮŽETE VYTĚŽIT ZE SVÉ ZMĚNY? JAKÝ POTENCIÁL PŘEHLÍŽÍTE?

Objevte a spočítejte, jakou hodnotu může mít úspěšná změna, kterou cíleně uděláte.

V běhu denních událostí přehlížíme mnoho příležitostí pro změny, které, kdybychom je realizovali, v sobě skrývají v dlouhodobém horizontu velmi významnou hodnotu. Podstata těchto změn může být různá - někdo přehlíží příležitost uplatnit své silné stránky nebo je vůbec nezná, jiný si neuvědomuje nadužívání svých slabých stránek. Jiný přehlíží zpětnou vazbu na své chování a návyky, kterou mu poskytuje okolí, další ignoruje svou vnitřní moudrost a slepě následuje jiné nevhodnou cestou. Jiní přehlížejí trendy a změny, které se okolo nich dějí a ztrácejí se v propadlišti dějin. Někteří lpí na zajetých postupech a jistotách, jiní dělají zbrklé kroky bez známky rozmyslu. Všechny uvedené situace jsou zcela běžné a podle pohledu na věc buď ukrývají významné ztráty, nebo významný potenciál. Dostáváme se do nich často denně - jsou důsledkem našeho nastavení mysli, našeho přístupu, který si stále nosíme s sebou a průběžně nás ovlivňuje. Díky tomu se den po dni nasčítává jejich dopad až na hodnotu, kterou při zpětném pohledu nelze přehlédnout. Je na vás, jestli budete při takovém ohlédnutí mluvit o ziscích, či ztrátách. 

Co spolu můžeme dokázat

Value Talk je hodinové setkání zaměřené na vaši budoucnost, váš potenciál, potenciál vašeho okolí, na hodnotu, která se v nich ukrývá. 
Společný rozhovor povedeme takovým způsobem, abyste měli možnost rozpoznat a uvědomit si potenciál a příležitosti, které na vás a vaše okolí čekají. V rámci našeho času co nejlépe vyjádříme hodnotu, kterou byste mohli získat, pokud se rozhodnete daný potenciál vytěžit a jít mu cíleně naproti. 

Využijte důvěrný a bezpečný rozhovor s profesionálním koučem pro širší a nezatížený rozhled po vaší budoucnosti. Uvolněte hranice přítomnosti, zbystřete svou pozornost a využijte získané postřehy a uvědomění pro návrh hodnotnější budoucnosti..

Průběh a forma setkání

Setkání uskutečníme online pomocí videokonference či přes telefon. Během setkání můžeme využít osvědčené sdílené pracovní prostředí pro sdílení a vizualizaci myšlenek, které se v průběhu setkání objeví. 

Registrace

Své setkání si snadno rezervujte pomocí online kalendáře, do kterého vstoupíte klikem na tlačítko pod textem. V kalendáři si můžete přímo vybrat termín, který je pro vás nejvhodnější v rámci celého týdne ICW.


Těším se na naše setkání.

Jan Novák, PCC 

Datum a čas
Friday

May 8, 2020

8:00 AM 6:00 PM Europe/Prague
Organizátor

Novák Jan

+420 603 464 661
kouc@jannovak.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...