Koučink a hypnóza

Webinář / Diskuze

Víte že, hypnózu může provádět stejně dobře malý kluk, blondýnka nebo námořník z ponorky? Je to totiž více o charakteristice klienta než o osobnosti hypnotizéra. Zkušený kouč tak může rozšířením svého portfolia o hypnózu plně využít zdroje klienta k naplnění cílů koučování. 

Řada psychoterapeutických metod byla úspěšně aplikována v koučování a běžně je praktikují kouči a psychologové při koučování. Aplikace hypnózy v koučování se používá, když se odkazuje na použití hypnotických technik a principů, které lze úspěšně využít k dosažení cílů koučování.

Vzhledem k virtuální formě tohoto setkání se soustředíme jen na několik aspektů hypnózy formou diskuze, jejich praktické využití jako například snížení úzkosti, stresu, navození relaxačního stavu apod.  

Registrace na akci zde:

Po kliknutí přejdete na stránky projecoach.cz. Po vyplnění Jména, Příjmení a emailové adresy obdržíte emailem parametry pro přihlášení do Zoom webináře.

Seznamte se s řečníky

Firemní tým

PhDr. Martin Dlabal, Ph.D.

Martin je klinický psycholog, psychoterapeut a hypnoterapeut. Absolvent FF UK Praha, obor psychologie. V současné době působí jako odborný asistent na katedře psychologie PF UJEP v Ústí nad Labem a konsiliární psycholog v nemocnici na Bulovce. Dále se věnuje psychologickému poradenství a hypnoterapii.  

Martinovi služby najdete na těchto adresách:

Firemní tým

Ing. Miroslav Czadek, Ph.D., MBA, LLM

Certifikovaný Erickson Profesionální kouč, Certifikovaný Master Practitioner NLP, New Code Practitioner NLP a člen ICF CR. Věnuje se projektovému řízení, agilním technikám koučování, řízení změn ve firmách a koučinku projektových týmů i jednotlivců.

Datum a čas
Tuesday

May 5, 2020

7:00 PM 8:30 PM Europe/Prague
Organizátor

Czadek Miroslav

--Czadek Miroslav--
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...

Hashtag: #ICW2020