Koučovací zóna pro 9.ZŠ (neveřejná) (kopie)

Interaktivní přednáška

Otevřete v bezpečném prostředí vaše téma s komunikačním partnerem, který vám aktivně naslouchá bez kritiky, hodnocení a s respektem k vaší jedinečnosti.

Koučování je sebeřízený proces učení, kdy klient jeho prostřednictvím přichází na své vlastní odpovědi. Je zaměřený na řešení, na silné stránky a růst, ne na problémy. Staví nás před výzvy a náročné úkoly, abychom se mohli co nejvíce učit, vystupovat z komfortní zóny. Během koučování si vytváříme nová  vlastní spojení a nové trvalé zápisy v mozku, vycházející z jeho vlastní zkušenosti.

Možná na téhle sebepoznávací cestě potřebujete parťáka. Někoho, kdo pošlape tu cestu s vámi. O koho se můžete opřít, když se vaše vykročení z komfortní zóny bude zdát obtížné. Někoho, kdo s vámi vybrousí váš diamant jedinečnosti, abyste využili váš potenciál naplno a došli do vašeho cíle.

 

Jaká témata nejčastěji v koučování řešíme?

 
kariérní postup /  restart

autentický leadership

 time management

work - life balance

komunikace 

 vztahy

 týmová spolupráce

Lenka Vornhagen

Jsem vaším parťákem na cestě změny a sebepoznání. Motivuji vás a dávám pozor, abyste drželi správný směr. Společně hledáme nejlepší řešení, které nosíte ve svém hlavě, protože vy sami jste NEJLEPŠÍ EXPERTI NA VÁŠ ŽIVOT.

Těším se na setkání s vámi!

Změňte své návyky a využijte s

Odoo • Text a Obrázek
Datum a čas
Wednesday

May 3, 2023

2:00 PM 3:30 PM Europe/Prague
Místo

9.ZŠ Pastelka

1325 17.listopadu
Mladá Boleslav
--9.ZŠ Pastelka--
Najít na mapě
Organizátor

Vornhagen Lenka

773670889
poradenstvi@lenkavornhagen.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...

Hashtag: #ICW2023