Leadership koučink

Rozviňte svou dovednost leadershipu

Skvělý způsob, jak zlepšit jakoukoli dovednost, je zaměřit na ni svou pozornost a pomocí vhodných kroků ji rozvíjet. Platí to i pro leadership.
Leadership, schopnost vést a směrovat lidi, je naučitelná a rozvíjitelná dovednost.

Proč Leadership koučink

Ať už jste v jakékoli fázi kariérního rozvoje, ve vašem aktuálním stylu vedení týmu a v interakcích s lidmi se kromě vaší osobní zkušenosti pozitivně či negativně odráží také míra pozornosti, kterou cíleně věnujete reálnému dopadu vašeho stylu leadershipu a tendencím vaší osobnosti, které možná nevědomě, přesto zásadně, ovlivňují vaše interakce s lidmi.

Schopnost lídra

  • vnímat kvalitu svých interakcí,

  • získávat a vyhodnocovat aktuální zpětnou vazbu,

  • objevovat svá slepá místa

  • a flexibilně přizpůsobovat svůj styl vedení

se dlouhodobě ukazuje jako základ úspěšných týmů a firem.

Využijte proto důvěrný a bezpečný rozhovor s profesionálním koučem pro širší a kvalitnější rozhled ve vašem vlastním světě lídra, zbystřete svou pozornost a využijte získané postřehy a uvědomění pro zkvalitnění vašeho stylu vedení a zvýšení vašeho vlivu.

Průběh a forma setkání

Leadership koučink je cca 60 minutové setkání, během kterého se v konverzaci cíleně zaměříme na témata související s leadershipem, vedením týmů a lidí, potenciálem vašeho týmu, vaší rolí lídra a výzvami z toho vyplývajícími.

Setkání vzhledem k současným omezením může proběhnout online pomocí videokonference či přes telefon. Během setkání můžeme využít osvědčené sdílené pracovní prostředí pro sdílení a vizualizaci myšlenek, které se objeví v průběhu setkání. 

Registrace

Svůj Leadership koučink si snadno rezervujte pomocí online kalendáře, do kterého vstoupíte klikem na tlačítko pod textem. V kalendáři si můžete přímo vybrat termín, který je pro vás nejvhodnější v rámci celého týdne ICW.


Těším se na naše setkání.

Jan Novák, PCC 

Datum a čas
Monday

May 4, 2020

8:00 AM 6:00 PM Europe/Prague
Organizátor

Novák Jan

+420 603 464 661
kouc@jannovak.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...