NLP Koučink v praxi

Jaké je místo neurolingvistického programování (NLP) v řízení, komunikaci, jednání s lidmi, motivování, ovlivňování nebo modelování za účelem dosažení vynikajícího výkonu a úspěchu?

NLP Koučink v praxi: 

Neurolingvistické programování (NLP) je nauka o struktuře subjektivní zkušenosti. Zabývá se tím, jak si utváříme svůj vlastní svět – naší jedinečnou zkušeností s tím, kdo jsme, co děláme a jak vnímáme ostatní nebo jak myslíme a jak se učíme.  NLP zahrnuje každou aktivitu, která se týká jednání s lidmi. NLP zkoumá jak jazyk ovliňuje naše myšlenky a činy. Užíváme jazyka abychom komunikovali, ovlivňovali a motivovali – NLP se zabývá jak ovlivňovat a modelovat za účelem dosažení vynikajícího výkonu a úspěchu.

Vzhledem k virtuální formě tohoto setkání se soustředíme jen na několik aspektů NLP formou prezentace, diskuze a  jejich praktického využití.

Registrace na akci zde:

Po kliknutí přejdete na stránky projecoach.cz. Po vyplnění Jména, Příjmení a emailové adresy obdržíte emailem parametry pro přihlášení do Zoom webináře.

Seznamte se s řečníky

Company team

Mgr. Daniel Tylš

Psycholog, Lektor, Kouč, Certifikovaný master Neuro-lingvistického programování, Zabývá se stavbou týmů, strategií a optimalizací výsledků.

Company team

Ing. Miroslav Czadek, Ph.D., MBA, LLM

Certifikovaný Erickson Profesionální kouč, Certifikovaný Master Practitioner NLP, New Code Practitioner NLP a člen ICF CR. Věnuje se projektovému řízení, agilním technikám koučování, řízení změn ve firmách a koučinku projektových týmů i jednotlivců.

Datum a čas
Thursday

May 7, 2020

7:00 PM 8:30 PM Europe/Prague
Organizátor

Czadek Miroslav

--Czadek Miroslav--
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...

Hashtag: #ICW2020