Pomoc podagogům

Webinář pro pedagogy

S úctou a respektem k pedagogům nabízíme možnost se seznámit s řešením, které je založené na individuálním přístupu a naslouchání. Každý z nás potřebuje řešit svoje záležitosti po svém.

Máte možnost se zdarma přihlásit na unikátní webinář, který je orientovaný na pomoc pedagogům v dnešní těžké době. 

Včasná pozornost směrem k učitelům může zabránit komplikacím jako jsou vyhoření, ztráta energie nebo ohrožení osobního života.

Velice si vážíme nasazení pedagogů při zajištění výuky dětí v dnešní nelehké době. COVID poškodil naše běžné záchranné  kruhy a neustálé změny ve spojitosti s omezením kontaktů mohou napáchat obrovské škody. S úctou a respektem k pedagogům nabízíme možnost se seznámit s řešením, které je založené na individuálním přístupu a naslouchání. A právě tento přístup nabízí individuální koučink.

Neradíme obecná řešení, nejsme konzultanti. Pomáháme lidem najít si vlastní řešení, které jsou hned schopni uvést do praxe.

Stačí se pouze zaregistrovat a využít možnosti se zdarma seznámit s přínosy vědecké metody individuálního přístupu řešení různých životních situací pod vedením certifikovaných koučů.

Odoo - Ukázka 1 pro tři sloupce

Ing. Martina Novotná

Životní koučink, Týmový koučink

V rámci této složité Covid situace se zaměřuji on-line především na vnitřní motivaci zaměstnanců a nalezení nových možností realizace, když ty naše původní zatím nejsou možné. 

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Mgr. Zdeněk Cecava

Životní koučink, Management a specialisté

Rád budu Vaším průvodcem na zajímavé cestě sebepoznání, hledání Vašich řešení nebo odstraňování nedůvěry ke změnám.

Datum a čas
Wednesday

May 19, 2021

6:00 PM 7:30 PM Europe/Prague
Organizátor

Cecava Zdeněk

+420 605 236 619
kouc@zdenekcecava.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...