Preferred Areas

Management a specialisté Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 3150 hours
ICF Education 396 hours
Other Education 728 hours
Koučovací přístup a jedinečné kvality
Koučink považuji za velice hlubokou a efektivní metodu rozvoje lidí, která v sobě integruje nejnovější poznatky z oblasti psychologie, psychoterapie, neurověd a dalších oblastí práce s lidským potenciálem. Pracuji s jednotlivci a týmy, mám zkušenost s prací s páry v rámci rodinného a vztahového koučinku. Vedu koučovací skupiny zaměřené na prohlubování koučovací praxe, znalostí a dovedností, na sdílení a mentorink. V rámci ČVUT- MUVS se podílím na výcviku koučů v rámci Specifického kurzu pro kouče ( CST ). Poskytuji individuální a skupinový mentorink pro kouče.

Moji ideální klienti jsou
ti, kteří chtějí na sobě pracovat, posouvat se, rozvíjet se, poznávat se ....

Koučovací specializace
Mojí specializací je týmový koučink. Pracuji pro české a mezinárodní společnosti jako týmový kouč. Spolupracuji s řídícími či projektovými týmy na úrovni TOP managementu firmy a nižších řídících složek. Pomáhám firmám v naplňování jejich vizí, hledání cest k dosažení cílů a stanovení strategií, objevování jejich jedinečnosti a specifických způsobů úspěšného fungování v stále se měnícím a někdy těžko předvídatelném vnějším prostředí. Pracuji na slaďování týmů, hledání jejich silných stránek a nastavování vztahů, procesů a napojení.  Pomáhám týmům uchopit nové výzvy a propojovat týmy skrz firmy.
V rámci individuálního koučinku je klient pro mě respektovaný partner. Mám za sebou dlouholetou zkušenost s každodenní náročnou manažerskou prací a vím, jak je někdy obtížné najít prostor pro změnu v denních aktivitách. Vím, že nalezení vnitřní síly a motivace je obrovským motorem pro další život a ráda pomáhám svým klientům tyto zdroje objevit.
Mám ráda otázky, které vedou k zamyšlení a procítění. Vše, co v životě dokážeme, je vždy nejprve myšlenkou, vizí, představou.

Další kvalifikace
Pracovala jsem na manažerských pozicích v mezinárodních firmách v oblasti lidských zdrojů, PR, interní komunikace a pracovního práva. Mám mezinárodní certifikát Interpersonnel v rámci Mezinárodního institutu certifikačních studií v řízení lidských zdrojů, absolvovala jsem roční studium psychologie a 2,5 letý výcvik psychoterapie

Publikační činnost
Občasné články v personalistických časopisech, příležitostná účast na konferencích, spolupráce se vzdělávacími společnostmi.

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Building Better Coaching Relationships XTRAcredits Group Inc. 7 ICF CCEU 2018 Náhled
Intensive Coach Training Results Coaching System 36 ICF ACSTH 2012 Náhled
Koučováním k výsledkům Results Coaching System 5 ICF ACSTH 2012 Náhled
Family and Couples Coaching II Ericson College 24 ICF CCEU 2010 Náhled
Hypnotická a nehypnotická komunikační strategická psychoterapie M.H.Ericsona Hermés Praha 600 Bez ICF akreditace 2010 Náhled
NLP for Coaches Ericson College 24 ICF 2009 Náhled
Advance of the Spirit Ericson College 30 ICF CCEU 2009 Náhled
Four Quadrant Thinking Ericson College 16 ICF 2009 Náhled
Family and Couples Coaching Ericson College 24 ICF CCEU 2009 Náhled
NLP Practitioner Institut pro NLP 96 Bez ICF akreditace 2009 Náhled
The Art and Science of Coaching - 5.modul Ericson College 8 ICF 2008 Náhled
Standing in Contribution: A Trainers Training Ericson College 64 ICF CCEU 2008 Náhled
The Clean and Clear Team M.B.Stanier - Box of Crayons 8 Bez ICF akreditace 2008 Náhled
Coaching towards Great Work M.B.Stanier - Box of Crayons 8 Bez ICF akreditace 2008 Náhled
Leadership and Management Coaching Training Performance Consultants International Ltd. 16 Bez ICF akreditace 2007 Náhled
The Art and Science of Coaching Ericson College 128 ICF ACSTH 2007 Náhled
Team Coaching Ericson College 30 ICF CCEU 2007 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF