Preferred Areas

Management a specialisté Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hours Of Practice 3300 hours
ICF Education 153 hours
Other Education 0 hours

Pomáhám lidem žít život bez limitů. Jsem profesionální kouč na cestě za mistrovstvím. Koučování je moje poslání. Založil jsem CoachVille Česká republika ( dříve Život Jako Hra), abychom společně s týmem koučů pomáhali lidem žít lepší život. 

Mým krédem je nezávislost. Rád vnáším řád do chaosu. Probouzím v lidech chuť dosahovat lepších výsledků a osobnostně růst. 

Dřív jsem si myslel, že budu celý život v IT
Do počítačů jsem se zamiloval když mi bylo šest a vydrželo mi to krásných 20 let.  V IT jsem začínal na technických pozicích, poté projektový management a poté jsem několik let vedl týmy. Moje nadšení pro technický svět vystřídalo nadšení pro svět lidí a jejich rozvoje. Být šéfem týmu mi přestalo stačit, potřeboval jsem větší výzvy


Koučování je moje poslání
Jsou jen dva důležité datumy v lidském životě. První je datum narození. Druhý je, když zjistíte proč jste se narodili. Já to zjistil. Pomáhat lidem, aby se jim dařilo - to je moje téma. Koučování je nejefektivnějším nástrojem pomoci lidem. Je skvělé vědět, kam patřím. Koučování je můj obor, tady jsem doma.

Učím kouče
Škola, která mě naučila koučovat je americká. Jmenuje se Coachville. Založil ji Thomas Leonard, otec zakladatel koučování, zakladatel ICF. Jeho pokračovatel Master Coach Dave Buck je mým mentorem a koučem. Rozhodl jsem se v koučování jít mnohem dál, než jen být koučem mých hráčů. A tak vzniknul projekt Život jako hra. Učím kouče koučovat. Od začátků po mistrovství.

Buduju tým
Lidé potřebují kouče. Moje časová kapacita je zaplněna a zároveň a je čas jít dál - postavit tým. Jsem vizionář. Mám vizi o tom, že koučování v čechách posuneme o mnoho dál. Věřím, že spolupráce je silnější než konkurence. Budujeme tým, novou generaci koučů, která se v následujících letech profesionalizuje a vytvoří nejsilnější značku v koučování v čechách. To je projekt Život jako hra.

Lidé o mě říkají, že jsem nekompromisně pozitivní člověk. 
Moje silná stránka je optimismus. Nejsem však ten, kdo se na svět dívá růžovými brýlemi. 

Moji klienti hrají velké hry
Nejčastěji jsou to majitelé firem, ředitelé a manažeři. Pomáhám jim stát se skvělými leadery. Leaderem se člověk nerodí. Můj ideální klient je otevřený novému učení, zvídavý a hledá cestu jak být lepší. Přiznat si, že může existovat lepší cesta je základem.

Moje úspěchy (pro ty koho zajímají)

  • Jsem držitelem certifikace Master Certified Coach (MCC) od International Coaching Fedaration
    CoachVille Professional Certified Coach (CVPCC).  
  • Jsem certifikovaným trenérem největší školy koučování na světě - Coachville.com. 
  • V rámci projektu "Iresoft jako hra" jsme zvítězili v soutěže vyhlášené ICF ČR o nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě. 
  • Získal jsem ocenění jako nejlepší posluchač roku 2015 na University of Applied Management.
  • Založil jsem v Brně první Toastmasters kluby - Brno ToastmastersBrněnští Toastmastři,Breakfast ToastmastersCB&I Toastmasters
  • Stal jsem se "nejzábavnějším řečníkem na světě" (v češtině) roku 2012 v rámci soutěže Toastmasters 


Volný čas
Jsem aktivním čtenářem, miluju knihy a učení. Baví mě tvorba hudby, které se věnuju ve volném čase.

 

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Conversational Intelligence C-IQ 28 ICF CCEU 2017 Náhled
Coachville Center for Coaching Mastery Coachville LLC 125 ICF 2015 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF