Přála bych si, aby se koučovací přístup stal běžnou součástí komunikace v celé společnosti

Preferred Areas

Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Státní správa Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 1300 hours
ICF Education 137 hours
Other Education 104 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Dlouhodobě se zaměřuji na týmový a individuální koučink. Stavím na své dvacetileté manažerské a obchodní praxi, dokážu podpořit lídry ve specifických oblastech.  Baví mě vést manažery k jejich profesnímu rozvoji, a to je pak poznat na jejich výsledcích. Můj koučovací přístup je podporující a přímý, zaměřuji se na dosažení cílů.  Trénink vysoce motivovaných manažerů patří mezi mé silné stránky. Působím ve Zlíně a v Praze. 


Moji ideální klienti jsou

Jako kouč rozvíjím jednotlivce a týmy. Vytvářím tvůrčí prostředí pro jejich práci. Ovládám facilitační techniky a mediaci konfliktů.  Vynikajících výsledků dosahuji v kariérním koučinku a poradenství pro manažerské pozice. Část svého volného času věnuji neziskovým projektům, učila jsem týmovou práci a týmový koučink na Univerzitě Tomáše Bati.


Koučovací specializace

Vždy mi jde o efektivitu práce s klientem. Od roku 2020 více využívám online setkávání a vhodné aplikace podporující myšlení a kreativitu. Příjemné mi jsou i osobní schůzky. Jsem partnerem pro manažery, lídry týmů, podnikatele a vysoce motivované zaměstnance. Podporuji týmy ve složité situaci, v rozvoji. Využívám synergie s ostatními kouči, se kterými se doplňuji, aby výsledek pro klienty byl jedinečný. Koučuji v češtině i angličtině. Zahraniční klienti mě obohacují o další pohledy na svět a ten pak zprostředkovávám druhým. Zeptejte se mě, jestli mohu mít řešení i pro vás. Jestli specializace, kterou požadujete, patří do mých dovedností. Zavolejte mi nebo napište e-mail, kontaktujte mě přes sítě. 


Další kvalifikace

Jsem partnerem pro odvážné změny a jiskřivou inspiraci.  


Publikační činnost

Časopis Komora

HR NEWS 


Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Řešení konfliktů - výcvik v mediaci Bhagat J. Zeilhofer 45 Bez ICF akreditace 2019 Náhled
Externí Mentor Fond Dalšího Vzdělávání 43 Bez ICF akreditace 2015 Náhled
Týmový koučink v praxi Koučink Centrum 16 Bez ICF akreditace 2013 Náhled
Transformační koučování - Druhá spirála kouče Koučink Akademie 73 ICF ACSTH 2013 Náhled
Koučování k řešení - První spirála kouče Koučink Akademie 64 ICF ACSTH 2012 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF