Mgr. et Mgr. Eva Rybková , PhD., MBA

Preferred Areas

Management a specialisté Sportovní koučink Státní správa Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 1287 hours
ICF Education 204 hours
Other Education 121 hours

Jmenuji se Eva Marie Rybková a jsem Váš Laskavý Leadership kouč. Mou vášní je schopnost vést a její laskavé probouzení a prohlubování u každého člověka tak, aby vedl kvalitní a pestrý život, vedoucí k udržitelnému pocitu štěstí a stavu úspěchu.

Své klienty často provádím náročnými životními situacemi, jež život čas od času přináší každému z nás, tak, aby si vždy zachovali svou sebehodnotu a vycházeli z nich silnější, než byli dřív. Tváří v tvář výrazným profesním či soukromým výzvám, na prahu nových životních rolí a ve zlomových okamžicích nabízím úlevu plynoucí z partnerství na koučovací cestě a z nalezení ideálního řešení rychle a efektivně. Zastávám celostní přístup a v souladu s ním ctím životní souvislosti každého klienta. Vnímám, že úspěšný šéf v práci potřebuje být i šťastný v osobním a rodinném životě, a tak žádné téma není pro mne tabu. Z inspirace ze stovek koučovacích rozhovorů právě se šéfy firem, kteří jsou však zároveň rodiči, vznikl i můj seberozvojový projekt s jasným názvem Jak si užít a ne jen přežít pubertu se svými dětmi. Díky němu koučuji i mnoho rodičů a také dospívajících dětí - našich budoucích leaderů. Ráda pracuji individuálně, ale stejně tak si se svými klienty užívám skupinový koučink typicky v menších kompaktních skupinách a opravdu mě těší spolupráce s týmy v týmovém koučinku, ať již ve firmách a organizacích nebo ve sportovních týmech a ve školách.


Koučink je mou zamilovanou profesí, ale zároveň je pro mě i nikdy nekončící cestou seberozvoje, proto nadále vyhledávám zajímavé příležitosti k dalšímu vzdělávání a rozšíření svých koučovacích dovedností. Absolvovala jsem několik výcviků koučování v ČR a několik v zahraničí, zejména v Německu (ICF level 2) a v USA, absolvovala jsem i mentorský výcvik a ráda spolupracuji s dalšími kouči jako mentorka. Pracuji pod pravidelnou supervizí.


Vystudovala jsem rovněž několik vysokých škol v Čechách i v zahraničí a získala celkem pět akademických a několik profesních titulů. Pohybovala jsem se ve vysokých manažerských a podnikatelských pozicích, jejichž průsečíkem byla vždy komunikace a potřeba, aby věci fungovaly v reálném čase na různých místech. K úspěchu v mém leadershipu mi velmi pomohlo pochopení principů, jak funguje náš mozek, což je pro mě fascinující, a neurovědy se proto staly mým velkým zájmem, z nějž čerpám ve své koučovací praxi každý den. Koučovací dovednosti mi výrazně usnadňovaly a zefektivňovaly manažerskou práci dříve, než jsem se stala certifikovanou koučkou, a i tyto zkušenosti jsou mi dnes zejména pro koučování v organizacích a korporátní sféře cennou inspirací. 


Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Coaching in Organisations Solutions Academy 204 ICF 2023 Náhled
Kurz Koučink v organizacích - úroveň PCC
Mindset Kouč Mindset Academy 121 Bez ICF akreditace 2020 Náhled
Intenzivní kurz koučinku Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF