Růst můžete i Vy, pokud to skutečně chcete.

Preferred Areas

Management a specialisté Sportovní koučink Státní správa Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 1000 hours
ICF Education 141 hours
Other Education 16 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality:

Věnuji se jak individuálnímu koučinku a mentoringu ve firmách, tak koučování týmu. V případě, že si mě najímá jednatel či člen top managementu, je pro mě nezbytné vědět, jak moc mu na jeho podřízených záleží. Ráda uzavírám kontrakty, které mi dovolují propojit Life a Business koučink zároveň. Jsem zastáncem toho, že náš osobní život s tím pracovním velmi úzce souvisí. To, co se děje v rodině našich podřízených, se pak následně odráží na chování v práci vůči kolegům, podřízeným i zákazníkům. Vyrovnaný a motivovaný zaměstnanec je výkonnější a jeho odvedená práce pak daleko efektivnější.


Moji ideální klienti jsou:

podnikatelé, kteří chtějí být lídry na trhu. Zaměstnanci výrobních podniků od vedení společnosti po liniový management. Manažeři, kteří jsou si vědomi svých rezerv a touhy růst. Seniorní lídři, kteří chtějí dobře připravit svého nástupce a nenechat nic náhodě. Zkrátka každý, kdo vnímá, že učit se a posouvat kupředu je třeba i když už máme pocit, že jsme všeho dosáhli. Ráda bych zmínila, že pozice jsou napsány v mužském rodě, ale bude-li se jednat o ženu, jistě se shodneme, že s ní to půjde ještě mnohem rychleji a možná i s větší grácií, kdo ví. Těším se na Vás. 


Koučovací specializace:

9. rokem nabízím služby v oblasti: 

  • Executive Coaching

  • Business Coaching 

  • Life Coaching

  • Sports Coaching 

  • Leadership Coaching 


Další kvalifikace:

Jsem zakladatelkou Centra osobního růstu Děčín a prostoru Koučovna Pivovarská v Ústí nad Labem (místo pro práci se skupinami a týmy). Mám předchozí 12letou praxi v korporacích a středních firmách, nejčastěji na manažerských pozicích v oblasti marketingu a podpory prodeje. Ráda pracuji s kýmkoli, kdo má chuť napnout všechny své síly a začít objevovat kdo je, kam chce směřovat a kým se chce stát. Společně pak pomocí transformačního koučinku pracujeme na tom, jak toho lze dosáhnout. Veškeré mé reference včetně jmen, pozic a dosažených cílů si můžete přečíst na www.centrum-rustu.cz

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Points of You - Explorer Radek Pernica 6 ICF CCEU 2020 Náhled
Týmový koučink I. Koučink Centrum s.r.o. 15 ICF CCEU 2018 Náhled
Dvoudenní (16-ti hodinový) tréninkový kurz zahrnující metody a práci na praktických příkladech v týmovém koučování. Týmový koučink v praxi obsahuje využití týmových aktivit, testy týmové práce včetně nástrojů vhodných k týmovému koučování.
Týmový koučink II. Koučink Centrum s.r.o. 16 Bez ICF akreditace 2018 Náhled
Dvoudenní trénink zaměřený na Týmový koučink v praxi pro pokročilé. Rozsah 16 tréninkových hodin. Výcvik obsahoval rozbor případových studií, práce a techniky pro velké skupiny včetně aktivit a nástrojů.
Akreditovaný profesionální kouč Koučink Centrum s.r.o. 120 ICF ACSTH 2017 Náhled
Specializovaný, intenzivní 11 denní kurz. Akreditovaný Ministerstvem školství (MŠMT) a Mezinárodní federací koučů ICF. Součástí kurzu je trénink koučovacích technik a dovedností. Vysvětlení principů koučinku, postupů a klíčových způsobilostí kouče. Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF