Preferred Areas

Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Státní správa Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Plzeňský kraj Liberecký kraj Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hours Of Practice 817 hours
ICF Education 424 hours
Other Education 100 hours

Jedinečnost

Podporuji klienty v objevování jejich jedinečnosti a jejího využití pro splnění náročných cílů a úspěchu, ať už pro ně znamená cokoliv. Mám za sebou bohatou manažerskou praxi, řadu úspěchů na poli budování značek. Od roku 2005 působím v managementu české pobočky společnosti ESET. Tyto zkušenosti kombinuji s vrozenou empatii, schopností číst mezi řádky a vybroušeným talentem odvážné upřímnosti. Neváhám své schopnosti použít pro dobro svých klientů, i když to občas může být náročná společná cesta. Rád poznávám nové inspirativní lidi, bude mi ctí vám své dovednosti předvést na ukázkovém koučovacím sezení. Bude jen na vašem rozhodnutí, zda vám můj osobní styl koučování sedne a rozhodnete se k naší další spolupráci. 


Vím, co chci klienti

Lidé, kteří jsou rozhodnuti pro dosažení svého cíle opravdu něco udělat. S podporou kouče chtějí hledat cesty a ne výmluvy. Nezáleží na tom, zda je klientem majitel firmy, manažer v korporaci nebo ve startupu, rodič, partner, je to  především člověk. Proto je důležité najít prorůstové a rozvojové nastavení mysli a chuť prozkoumávat, zjišťovat, přemýšlet jinak, jednoduše makat na sobě a na svém cíli. Jako kouč budu potěšen, když vás na této cestě budu moci podporovat a provázet. 


Koučovací specializace

Manažerský a exekutivní koučink, Leadership, Komunikační dovednosti, Life-Balance, neváhám však pomoci i v oblasti životního / osobního koučinku.


Online rezervace setkání s PCC koučem


Další kompetence

  • Bohaté zkušenosti s aplikovanou improvizací pro trénink napojení na tým, schopnosti spolupráce a komunikace

  • Points-of-You mezinárodní nástroje pro koučování a facilitaci týmů (úroveň L2)

  • Aplikovaná typologie v komunikaci a týmové spolupráci

  • Marketing a budování značek

  • Distribuční strategie a budování prodejních kanálů

  • 27 let praxe v oboru Marketing

  • 20 let zkušeností v managementu IT firem v Česku

  • VŠ vzdělání v oboru ekonomie, management a marketing

Reference

"S Jaroslavem jsme se poznali skrz jeho členství v MasterMind klubu. Následovalo několik osobních setkání a dohoda o spolupráci. Neměl jsem do té doby moc pozitivních zkušeností s koučováním, ale to co jsem zažil s Jaroslavem byla úplně jiná písnička. Přesně pochopil, že jsem spíše člověk orientovaný na výkon, a tomu přizpůsobil celou komunikaci. Díky společné práci se mi daří odstraňovat bariéry dalšího růstu a začínám vidět tam, kam jsem sám nikdy nedohlédl. Jaroslava jako kouče a mentora rozhodně doporučuji každému majiteli firmy, který hledá cestu k dalšímu růstu sebe i své firmy." 
David Kolář, Founder ve společnosti Scaleup Board

"S Jardou jsme začali spolupráci více než před rokem, na základě doporučení. V té době jsem byl v situaci ,,životního tápání“. V koučink jsem nikdy moc nevěřil, bylo to pro mě dost neuchopitelné a často dost sluníčářské. Nicméně, po prvním sezením s Jardou jsem zjistil že tohle určitě nebude snůška motivačních bullshitů které bych jako vždy ukončil. Místo toho to byla zábava a dřina v jednom. Jarda mi svým systematickým přístupem, nenásilným vedením, trefnými otázkami, často velmi náročnými, pomohl abych si sám našel své 3 kotvy o kterých vím, že jsou tím co opravdu v životě chci. 
Adam Lohniský, Technical Sales Manager Poultry

"Do nedávna jsem o sobě mohl mluvit jako o obchodníkovi s téměř dvacetiletou praxí, v rámci které, jsem absolvoval nespočet nejrůznějších školení a kurzů. Přečetl jsem pár moudrých knih a získal od života a kamarádů spoustu zkušeností. Po roce koučování s Jaroslavem bych mu chtěl poděkovat. Nejen za jeho trpělivost a profesionalitu, ale především za to, že i někomu kdo už v životě vyzkoušel několik rolí, pomohl odstartovat další zajímavou disciplínu.  Varování případným zájemcům o koučink: “Rozhodnutí vždy zůstane na vás. Jde jen o to, kdy a jak k němu dojdete.” Dnes mohu potvrdit, že to mé rozhodnutí bylo správné.” Tomáš Krotký, Channel Sales Manager ESET

“Nechcete nic měnit, poznat sami sebe nebo se rozvíjet? Pak pro Vás koučování Jardy Fabiána není určené! Na Jardu jsem narazil v podcastu a ihned mě zaujal jeho přístup k životu a rozvoji. Společnou cestu jsme začali na pravidelných sezeních, po kterých následovala cvičení a práce na svém Já. Celou cestu jsem si nesmírně užíval a těšil se na další setkání. Výsledkem byla změna, která mi významným způsobem změnila život k lepšímu! Jarda je člověk, který Vás inspiruje a ukáže další možnosti rozvoje a růstu i po skončení pravidelných sezení, takže zůstanete nadále v kontaktu. Svoji práci bere jako poslání a za to jsem mu vděčný!”

Petr Skřivánek, Account Manager at CHEP

“Skvělá příležitost podělit se o nápady k diskuzi o dalších krocích ve vašem životě a mít možnost přemýšlet o svém vlastním postoji… děkuji” Pavel Boháč, Aimtec Global

`Pokud hledáte kouče, který vás nechá v klidu a pohodě, Jaroslav Fabián není ten pravý. Ale pokud chcete někoho, kdo vás vytrhne z komfortní zóny a postaví vás před zrcadlo, čtěte dál!
S Jaroslavem jsem strávil téměř rok a byla to jízda plná zvratů. Nečekejte od něj klasické rady a nudné postupy. Jaroslav vám nabídne neortodoxní úhly pohledu, které by vás samotné nikdy nenapadly. A věřte mi, budete za to vděční! Díky Jaroslavovi mám nyní jasno v postupech, jasné priority a hlavně plán, jak dosáhnout svých cílů. A to vše bez výmluv! Jaroslav kouč empatický, ale nesmlouvavý. Milý, ale jdoucí za cílem. A to je přesně to, co jsem potřeboval.“

Martin Hurych, Business Accelerator

“Jaroslav má hlubokou znalost byznysového prostředí a zkušenosti z dlouholeté manažerské praxe. V průběhu své kariérní dráhy neztratil velmi důležitou věc, kterou výkonově orientovaní lidé často postrádají – schopnost projevovat emoce a pracovat s nimi. Jaroslav je pronikavě inteligentní, bryskní, čte rychle mezi řádky a zároveň je empatický a citlivý, což plně využívá nejen během koučování, ale obecně v komunikaci s lidmi. Tato kombinace je v dnešní době poměrně nedostatkovým zbožím.” 
Alice Mikulášová, Business Consultant

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Hello Points Workshop L1 Points of you 6 ICF CCEU 2021 Náhled
Creative Practice Workshop L2 Points of you 18 ICF CCEU 2021 Náhled
WBECS 2020 Pre-Summit: Pro Coach Level WBECS 6 ICF CCEU 2021 Náhled
WBECS 2020 Full-Summit: Pro Coach Level WBECS 60 ICF CCEU 2021 Náhled
SIG: Osobná značka kouča a jej využitie v biznise ICF ČR 2 ICF CCEU 2021 Náhled
GSE2x: Leaders of Learning HarvardX 100 Bez ICF akreditace 2020 Náhled
Core competences and Ethics ICF 3 ICF CCEU 2020 Náhled
Profi+Top Kouč (MŠMT: rekvalifikace kouč) Neuroleadership 125 ICF ACSTH 2019 Náhled
Cesta k ACC Neuroleadership 108 ICF ACSTH 2018 Náhled
Týmové koučování Neuroleadership 20 ICF ACSTH 2017 Náhled
Brain-based Coaching Certificate – International Coaching Federation (ICF) Accredited program Neuroleadership 76 ICF ACSTH 2015 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF