Preferred Areas

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 720 hours
ICF Education 0 hours
Other Education 0 hours


Koučovací přístup a jedinečné kvality

Při práci s klienty využívám poznatky neurovědy a techniky Brain-Based Coachingu, které napomáhají k trvalým pozitivním změnám zvyšováním kvality myšlení.  Pro firmy jsem partnerem v objevování a rozvoji potenciálu jednotlivců i týmů, zlepšování manažerských dovedností včetně autentického leadershipu, komunikace & vztahů, work life balance a stress managementu.
Při mentoringu a konzultacích čerpám z několikaleté praxe v HR managementu mezinárodních firem automobilového průmyslu, role personálního konzultanta a headhuntera. Jsem mentorkou programu Femme Palette.
Jednotlivcům pomáhám cestou individuálních sezení k profesní nebo životní změně, objevení jejich potenciálu a rozvoji jejich jedinečnosti.
Během koučovacích sezení on-line i off-line vytvářím bezpečný prostor pro prozkoumání klientových potřeb, přání, možností, rozhodnutí.


Moji ideální klienti

Jsem partnerem pro manažery, lídry týmů, podnikatele, ředitele škol a motivované jednotlivce, které podporuji na cestě k dosažení cíle, vyřešení náročné profesní či životní situace, provázím cestou karierního růstu, vyhoření. Před 6 lety jsem založila projekt Mámy v práci zaměřený na osobní rozvoj a kariérní růst žen- matek zejména v manažerských pozicích a podnikatelek. Pro ředitele škol a pedagogické pracovníky koučuji témata školního prostředí v rámci projektu Kouči do škol.
Koučuji v češtině a angličtině.

 

Koučovací specializace

Autentický leadership

Vztahy & komunikace

Kariérní růst

Vyhoření / work life balance

Životní koučink

GO koučink


Další kvalifikace

10 let v HR management nadnárodních automotive firem
20 let v oboru Lidských zdrojů

2022 Positive inteligence (PQ program)

2021 Facilitator Three in one Concept (One Brain)

Specific Trainings Completed
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF