Preferred Areas

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hours Of Practice 10000 hours
ICF Education 214 hours
Other Education 0 hours

Spolupráci s koučem chápu jako spolupráci s někým, kdo vás přinutí se zamýšlet nad věcmi, které by vás možná nenapadly, a které jsou důležité, abyste dosáhli toho, co chcete a přitom mohli být tím, kým chcete být. Kouč tedy věci neřeší za vás nebo pro vás, kouč je řeší s VÁMI.
 

Proč se na mě moji klienti obracejí? Mám už něco „odžito“. Mám přes 20 let manažerské zkušenosti z mezinárodních korporací. Pracovala jsem v různých zemích v Evropě a v Asii. Koučování je pro mě práce i koníček. Mým dalším koníčkem je užívání si vlastního života - tady a teď a studium „receptů“ na  štěstí a úspěch u velkých osobností dneška i minulosti.

Mým klientům z velkých mezinárodních i menších společností nabízím exekutivní koučink pro leadery a manažery, dále pak kariérní, multikulturní koučink pro "expaty" a v neposlední řadě nabízím životní a klinický koučink pro jednotlivce i páry. Např. když klienti potřebují překonat obtížné situace v práci či soukromí (nová role, změna role, dosažení náročného pracovního cíle). Klientům také pomáhám s „restartem“ života či kariéry: např. lidé na „křižovatce života“ (ve 40.-50. roku života), ženy vracející se do zaměstnání (po mateřské dovolené či delší přestávce).  Pracuji s klienty, kteří hledají první pomoc při vyhoření a jak lépe vybalancovat svůj život. Pomáhám i manželkám a partnerkám úspěšných mužů uvědomit si lépe svou hodnotu, jedinečnost a potenciál ke splnění si vlastních snů - bez výčitek a v kontextu života jejich partnerů a rodiny. V neposlední řadě pracuji také s kariérně úspěšnými ženami ve věku +/- 35, které si přejí lépe vybalancovat svůj soukromý a rodinný život.

Mým klientům pomáhám uvědomit si svou hodnotu a naplno ji využít ve svůj prospěch. Používám metodu, která pomáhá nastavovat různé úhly pohledu a podněcuje k novému způsobu přemýšlení. Lidé si totiž většinou v průběhu života zautomatizují své chování, způsob uvažování naučený od dětských, resp školních let a jsou natolik stresováni aktuálním prostředím, že svou schopnost odstupu a pohledu z jiného  úhlu nejsou schopni. Moje výhoda jako Vašeho kouče je v naprosté nestrannosti, vzájemné rovnoprávnosti vztahu kouče a klienta, podpořené naprostou důvěrou a otevřeností, která pomáhá vytvářet a odhalovat nová, odvážná řešení.

Co klienti koučováním u mě získávají? Odměnou je jim vyšší spokojenost s vlastní kariérou, se snazším plněním pracovních cílů a zvýšení vlastní motivace a výkonnosti. Dosahují vyšší spokojenost sami se sebou a kvalitnější život. Více si váží sami sebe a zvyšují si vlastní sebevědomí. Jsou schopni si snadněji  plnit  své sny a stávají se tak aktivnější v řízení svého života.

Pokud se mě zeptáte, co ve své roli kouče dělám, odpovím: „Pomáhám lidem vyhrávat v jejich životě.“ 

O mně

Jsem absolventkou filozofické fakulty Karlovy Univerzity v Praze. Ihned po ukončení studií jsem začala pracovat v korporátní oblasti, nejdříve jako  odborná asistentka a konzultantka, později od roku 1995 jsem se pak plně specializovala na oblast personalistiky, kde jsem získala rozsáhlé zkušenosti ve všech oblastech řízení lidských zdrojů. Praktické zkušenosti a dovednosti jsem získávala v rámci svých pozic jako personální ředitelka v Čechách, střední a východní Evropě (Slovensko, Rakousko,Maďarsko, Ukrajina, Rusko, Polsko), dále pak v zemích jihovýchodní Asie (Japonsko, Hong Kong, Taiwan, Čína, Philipíny, Indie, Malaysie, Thajsko, Singapur, Indonesie, Austrálie) a v Anglii.

Internímu koučování jsem se věnovala v průběhu celé své HR manažerské praxe a samostatné profesionální externí koučování jsem zahájila od roku 2010.

Jsem akreditovaným externím profesionálním koučem Koučink Centra s.r.o. (instituce s akreditací ICF k zajištění profesionálního  vzdělávání koučů v CZ a SK). Kromě koučinku se věnuji též psychoterapii, kterou jsem studovala na  Pražské škole psychosociálních studií, kde jsem rovněž absolvovala pětiletý daseinsanalytický psychoterapeutický výcvik.Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Akreditovaný externí profesionální kouč - Certifikát o absolvování Koučink Centrum, s.r.o. 94 ICF ACSTH 2012 Náhled
Akreditovaný externí profesionální kouč - osvědčení o rekvalifikaci Koučink Centrum, s.r.o. 120 ICF ACSTH 2012 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF