KOUČOVACÍ ŠKOLY

Představujeme koučovací školy, které podporují ICW, Mezinárodní týden koučování.

ICF, Mezinárodní federace koučů, definuje celosvětové standardy profesionálního koučování. Tyto standardy zahrnují Kompetence profesionálního koučování a Etický kodex. ICF vyžaduje od svých certifikovaných členů jejich prokazatelnou znalost a používání v praxi. Budoucí koučové získají potřebné znalosti a dovednosti studiem koučinku ve studijních programech, které jsou akreditovány ICF a vyhovují tak vysokým standardům ICF. 

Rádi bychom Vás seznámili s vybranými koučovacími školami, které v České republice ICF akreditované kurzy nabízejí.

NEUROLEADERSHIP

Jsme první, kdo v České republice představil a rozvinul unikátní metodu Brain-Based Coaching, která vychází z poznatků moderní neurovědy a dalších sociálních věd. S námi ovládnete účinné, celosvětově osvědčené techniky koučinku a leadershipu, které napomáhají pozitivním změnám zvyšováním kvality myšlení. Vychováváme profesionální kouče a trénujeme manažery ve využívání koučovacích dovedností již od roku 2008. Máme letité a velmi silné renomé — více než 1000 absolventů a více než 1000 odtrénovaných manažerů v České a Slovenské republice. Jsme licencovaným partnerem NeuroLeadership Institutu a jediným vlastníkem know how Dr. Davida Rocka, zakladatele NeuroLeadership Institutu, na výuku jeho metodologie v České a Slovenské republice.
Akreditované programy:

Basic – základní koučovací dovednosti
Advanced – pokročilé koučovací dovednosti
Professional – profesionální koučovací dovednosti


 
 

Koučink Centrum

Koučink Centrum je první specializovaná firma na koučování v České republice, která ma za sebou 14 let úspěšného působení na trhu.

Naší vizí je změna přístupu k životu a rozvoji. Přejeme si, aby se koučovací přístup stal přirozenou součástí života moderně myslícího člověka.

Posláním Koučink Centra je šíření špičkového know-how, informování o moderních postupech řízení lidí a zprostředkování koučinku v rámci komerčních i nekomerčních projektů.


Akreditované programy:

Kouč

AXIA MANAGEMENT ACADEMY

Jako jediní v Česku a na Slovensku přinášíme jedinečnou kombinaci mezinárodně akreditovaného studia MBA v oboru Profesionální koučování a kvalitního koučovacího výcviku akreditovaného ICF. 

V AXIA se koučink stal naším přístupem k životu, budeme ho vždy podporovat a šířit jeho dobré jméno, protože vnímáme, jak koučovací přístup transformuje život, vztahy i kariéru. 

Vychováváme a podporujeme profesionální kouče, ale i všechny ty, kdo koučovací přístup používají v běžném životě.
Akreditované programy:

AXIA Professional Coaching - 97 hodin ACSTH

 
 

Coachville  

Jsme prakticky orientovaná ICF akreditovaná koučovací škola a největší komunita koučů v ČR. V rámci ICF ACTP akreditovaného výcviku pomáháme lidem, aby se učili koučování od začátku až po mistrovství. Život Jako Hra je oficiálním českým zastoupením školy CoachVille, kterou založil Thomas Leonard - spoluzakladatel ICF a legenda oboru koučování. Odborným garantem ACTP programu je David Buck, MCC  (přes 20.000+ hodin praxe v koučování). Coachville je největší komunitou koučů, založena v roce 2002. V ČR je garantem vzdělávání Aleš Vrána, PCC, MBA s více než 3.000+ hodinami praxe.Tvoříme budoucnost koučování

Jsme největší celosvětová organizace definující podobu a pravidla profesionálního koučování, aby přinášelo maximální hodnotu všem, kteří jej využívají pro svůj rozvoj.

Připojte se k nám. Jako kouč, jako podporující partner, jako klient profesionálních koučů ICF.

Odoo • Text and Image