Odoo • Image and Text

       Mezinárodní týden koučování

       International Coaching Week je týden zaměřený na propagaci profesionálního koučování. Cílem tohoto týdne je přiblížit široké veřejnosti profesionální koučink, jeho využití v různých oblastech osobního i profesního života. Každoročně jej vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF), v České republice je organizován ICF ČR.

       Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto jedinečném týdnu své aktivity bez nároku na honorář, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF, opírají se o etický kodex, celosvětově platný pro profesionální kouče.

       Využijte i vy jednu z akcí pořádaných v týdnu 13. - 19. května 2024. Nabídka akcí se stále rozšiřuje spolu s počtem zapojených koučů. Sledujte průběžně kalendář akcí a rezervujte si své termíny. 

       Podporujeme a rozvíjíme

       Během tohoto týdne máte možnost se setkat s profesionálním koučem a ve vzájemném bezpečném rozhovoru otevřít téma, které vás zajímá. Ať už jste soukromá osoba, zaměstnanec či podnikatel,  vyberte si některou z akcí v našem kalendáři či přímo kouče, se kterým byste rádi vyzkoušeli koučování. 


       Staňte se partnerem ICW 2024

       Pokud jste zástupci firem,  neziskových společností, škol či dalších institucí a máte  zájem během ICW uspořádat ukázkovou koučovací akci pro své zaměstnance, či jim představit profesionální koučování, rádi s vámi probereme vaše představy. Pro bližší domluvu nás kontaktujte.

       Odoo • Text a Obrázek

       20+

       ICF koučů

       20+

       Akcí ( v přípravě)

       9

       Partnerů

       Chcete být informováni o našich akcích?  

       Odebírejte aktuality ICF a ICW.

       Mezinárodní týden koučování v České republice probíhá pod záštitou Hospodářské komory České republiky. 

       Odoo • Text and Image

       Odoo • Text and Image

       Jste organizace a chcete zjistit přínosy koučování ?

       Staňte se partnerem ICW a připravíme vám program na míru.


       Tvoříme budoucnost koučování

       Jsme největší celosvětová organizace definující podobu a pravidla profesionálního koučování, aby přinášelo maximální hodnotu všem, kteří jej využívají pro svůj rozvoj. 

       Připojte se k nám. Jako kouč, jako podporující partner, jako klient profesionálních koučů ICF.

       Odoo • Text and Image