ZVOLTE KOUČE ICF

Hledejte jehlu v kupce jehel.


Certifikovaní kouči ICF splňují vysoké profesní a etické požadavky, které již 25 let definuje a nepřetržitě rozvíjí Mezinárodní federace koučů coby celosvětový garant kvality profesionálního koučování.

Registr koučů ICF ČR vám tyto připravené profesionály nabízí na jednom místě.

Nešijeme horkou jehlou.

Koučové ICF jsou první volbou pro ty,  kteří vyžadují ověřenou kvalitu.
Certifikace ICF jsou celosvětově uznávaným standardem pro prokázání profesních kompetencí kouče.

Nedílnou součástí profesního rozvoje kouče ICF jsou prokazatelné profesní vzdělání, doložitelná praxe, opakovaně hodnocené prokazování profesních kompetencí a znalost etického rozměru koučovací praxe.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Kompetence

Stavebním kamenem pozitivního vlivu koučů ICF jsou Kompetence profesionálního koučování. Certifikace ICF pak udává, jak je schopen kouč tyto kompetence naplnit.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Vzdělávání

Členové ICF  investují do svého dlouhodobého rozvoje a koučovacího řemesla, aby směřovali k vyšší kvalitě koučování. Kontinuálně, bez kompromisů.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Praxe

Certifikovaní kouči ICF mají prokazatelnou a úspěšnou praxi v koučinku v jeho čisté, nejvlivnější podobě. Máte s nimi jistotu, že získáte to, za co platíte.

Odoo - Ukázka 3 pro tři sloupce

Etika

Etický kodex ICF zavazuje ICF kouče k čestnosti, spravedlnosti, profesionalitě, mlčenlivosti, integritě a respektu, jak ve vztahu ke klientům, tak i k jejich tématům. 

Registr koučů ICF ČR.
Přirozená volba pro výběr kouče.

ICF sdružuje profesionály oddané nikdy nekončícímu rozvoji svých profesních dovedností, aby umožnili svým klientům zažít co nejlepší koučovací zážitek.
Vyberte si toho svého.

Samotná volba kouče je na vás.

ICF, jako organizace definující pravidla koučovací hry, se vám snaží tuto volbu co nejvíce usnadnit.
Definuje, měří, vyhodnocuje a certifikuje profesní schopnosti koučů, abyste se vy mohli věnovat tomu zásadnímu - vybrat si, se kterým profesionálním koučem vytvoříte společné partnerství vedoucí k vašemu úspěchu, ať už jej definujete jakkoliv.