Mgr. Alice Chamradová , Dr.

Internal Executive Coach

Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Týmový koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hodiny praxe 800 hours
Hodiny ICF vzdělání 125 hours
Další vzdělání 50 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Pracuji v prostředí nadnárodní firmy, kde se zaměřuji na koučování jednotlivců a týmů, většinou z řad top managementu. Vytvářím bezpečný a respektující prostor, v němž lidé mohou svobodně hledat své vlastní odpovědi, aniž by se cítili souzeni či hodnoceni. Pomáhám k větší efektivitě týmů, vytváření pozitivních a podporujících vztahů mezi členy týmu a nalézání konkrétních kroků ke zlepšení výkonnosti týmu i celé organizace. Jsem "nadšený podporovatel" svých klientů, dokážu vidět jejich silné stránky a potenciál a dodávat jim odvahu a sebevědomí, aby je uviděli také a rozvinuli je ve prospěch svůj i druhých. Často jsem také "provokatér", když vnímám potřebu „nastavit zrcadlo“, získat více reálný pohled na sebe, své jednání, cíle a priority, vyjít z komfortní zóny a být na sebe více náročný. 


Moji ideální klienti jsou 

ti, kteří na sobě chtějí opravdu pracovat, uvědomují si, že mají prostor pro další rozvoj a vnímají, že mají nebo by chtěli mít život do svých rukou.


Koučovací specializace

Budování autentického leadership stylu, podpora při zvládání obtížných situací a řízení změn, transition coaching, koučování týmů.


Další kvalifikace

Tréninky koučovacích dovedností pro manažery, práce s Insights profily, 360 zpětná vazba


Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Neuro-link Practitioner Neuro-Link 50 Bez ICF akreditace 2020 Náhled
Neuro-Agility theory and Assessment
The Art and Science of Coaching Erickson International 125 ICF ACTP 2011 Náhled
Completion of 5-module program ncluding mentoring and coaching skills evaluation Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF