Mgr. Josef Tůša

Zaměřeno na priority
Nalézání cest k uskutečnění trvalých změn a dosažení vytyčených cílů.

Specializace

Management a specialisté Neziskové organizace Top Executive Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 820 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Od roku 2010 pracuji s jednotlivci, týmy a vzdělávacími organizacemi jako kouč, trenér a metodik.

V současnosti mám za sebou přes 800 odkoučovaných hodin a přes 3.000 hodin dílen a školení.

Mými oblíbenými tématy jsou práce s prioritami a hodnotami, motivace a dovednosti týmové spolupráce.

KOUČINK ZAMĚŘENÝ NA PRIORITY

Vize a projekty se sami nezrealizují. Je třeba mít rozpracován plán, udržet svou pozornost na prioritách a jít krok za krokem ke zdárnému výsledku. Se mnou vám to půjde rychleji.

Z našeho setkání si odnášíte nadhled a konkrétní kroky, jak pokračovat dále. Pravidelnost našich setkání vám pomůže aktualizovat priority, udržet motivaci a započaté projekty úspěšně dokončovat.

CO VÁM KOUČOVÁNÍ PŘINESE

Z našeho koučování si odnášíte nadhled a konkrétní kroky, jak pokračovat dále. Hlavně však cítíte chuť se do toho pustit. Pravidelnost setkávání vám pomůže aktualizovat priority a vytrvat na cestě. Ke koučování přistupuji tak, aby bylo praktickým a efektivním nástrojem pro uvádění změn do života, které vidíte a cítíte.

VYBRANÉ SPOLURPÁCE VĚTŠÍHO ROZSAHU

Série školení na téma firemních hodnot (2017-2020): Spolupráce na koncepci a následná realizace série školení na téma firemních hodnot a kultury pro střediska Diakonie ČCE. V rámci celé České republiky realizováno cca 60 školení.

Trenér a kouč manažerů obchodních skupin (2016): Trenér a kouč manažerů obchodních skupin České pojišťovny. Podpora manažerů v oblastech manažerského řízení prostřednictvím tréninku, koučování, mentoringu, stínování a zpětné vazby.

Kouč manažerů Centra pro regionální rozvoj ČR (2013-2014): Koučování a podpora středního a vyššího managementu Centra pro regionální rozvoj České republiky v oblastech manažerského řízení a rozhodování formou koučování.

Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF