Členská schůze 11/2022

Posilujeme ICF komunitu

Registrace
Free
Množství

Posilujeme členskou komunitu

Srdečně Vás zveme na členskou schůzi.

21 . listopadu, 18: 00 Pracovna / Vlkova 36, Praha 3


Přihlásit se můžete zde. Prosím formulář vyplňte i pokud nebudete moci přijít, ale předáte plnou moc (vzor plné moci) jinému členovi. Podepsané plné moci posílejte prosím na: asistent@coachfederation.cz 


Na členské schůzi Vám Markéta, Jarda, Simona, Pavel a Honza představí, co se v naší pobočce děje i jak vypadá strategie na příští rok v duchu 2K - komunita a komunikace.  Zároveň chceme představit koncept skupin, které se budou pravidelně potkávat na různé téma a vzájemně se podporovat, sdílet a inspirovat se.


Staňte se zakladatelem a správcem zájmové skupiny!

ICF je komunitou, kde navzájem sdílíme a pomáháme si. Pokud máte chuť založit skupinu, která se bude zabývat jedním konkrétním tématem (např. Cesta k certifikaci PCC, Koučové na začátku profesní kariéry, Interní koučování atp.), pošlete nám svůj návrh do 14. listopadu 2022 na adresu info@coachfederation.cz. Na členské schůzi budete mít prostor osobně svoji výzvu představit a oslovit členy, aby se do vaší skupiny připojili. Výbor vám  pomůže s vytvořením Zoom callu a komunikací.


Na členské schůzi se dozvíte: 

  • do jakých aktivit se můžete zapojit a jakých výhod můžete jako naši členové využívat

  • jaká je strategie pobočky na příští rok

  • představíme nový koncept zájmových skupin

  • můžete se zapojit do organizovaného speed-networkingu s dalšími členy pobočky

Členská schůze je nejvyšším orgánem naší pobočky, proto je to nejen příležitost se společně potkat a dozvědět se novinky, je potřeba, abychom schválili rozpočet pobočky na příští rok. Právě proto je důležité, abyste dorazili a využili Vaše hlasovací právo. Pokud dorazit nemůžete, zvažte, že udělíte plnou moc jinému členu (její kopii pošlete naší asistence Marcelce na email: asistent@coachfederation.cz, pozor! je potřeba, aby zplnomocněný člen přinesl originál plné moci na členskou schůzi...)


Na schůzi se můžete přihlašovat do 14. listopadu. Nějaký, blíže nespecifikovaný, počet příchozích zvládneme přivítat i bez předchozího ohlášení, ale velmi nám to pomůže v organizaci, když nám dáte vědět.


Datum a čas
Monday

November 21, 2022

6:00 PM 8:00 PM Europe/Prague
Místo

Pracovna

Vlkova 36
Praha 3 13000
Czech Republic
--Pracovna--
Najít na mapě
Organizátor

Vím, co chci, Fabián Jaroslav

773123467
jaroslav.fabian@vimcochci.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...