Aleš Kohoutek

profesionální kouč a mentor, zakladatel a jednatel společnosti Moderní Leader, s.r.o.

Preferred Areas

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 2500 hours
ICF Education 125 hours
Other Education 16 hours

Již více než 20 let se pohybuji ve světě mezinárodního obchodu, managementu a leadershipu. 
Proto vím, že vedení lidí a mít odpovědnost za výsledky je hra s vysokou obtížností. Jako profesionální kouč jsem strávil více než 2000 hodin s klienty a díky prokazatelným výsledkům je má praxe založena z 90 % na doporučení. 


Klienti
Mými klienty jsou úspěšné firmy, které chtějí dále růst a opakovaně naráží do pomyslného stropu a úspěšní lidé, kteří se cítí být zaseknutí na životních křižovatkách a chtějí změnu.


Koučovací přístup a specializace

Věnuji se individuálnímu koučování, vedení mastermind skupin a pořádání workshopů na měkké i tvrdé dovednosti.  Podle potřeb a preferencí klienta využívám efektivně kombinaci koučinku a mentorinku. Baví mě systematicky implementovat kulturu vítězného prostředí ve firmách. Využívám vědecky podložené nástroje k akceleraci růstu týmů či individuálních osobností nejen ve vedoucích pozicích.

Nejsem sám
Spolupracuji s dalšími profesionálními kouči s různou specializací a dokáži tak zastřešit i větší projekty, či doporučit specialistu. 


Pokud chcete vědět víc, rád vás poznám. Kontaktujte mě přes web, či sociální sítě. Pokud je to pro vás pohodlnější, využijte můj rezervační systém https://calendly.com/ales-kohoutek/uvodni-konzultce-60-min-s-alesem-kohoutkem-pcc

Zkušenosti v číslech:

  • 20 let praxe v obchodu, managementu a leadershipu

  • 2000+ odkoučovaných hodin

  • 150+ spokojených klientů

  • 30+ firemních klientů

  • 160 hodin výcviku

  • 5 let praxe interpretace psychologické diagnostiky

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
Coachville Center for Coaching Mastery Coachville LLC 125 ICF 2022 Náhled
Odborné školení psychodiagnostiky WORKtest Assessment technology s.r.o. 16 Bez ICF akreditace 2021 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF