Ing. Lenka Šťastná

Životní a exekutivní koučink

Preferred Areas

Management a specialisté Top Executive Životní koučink

Regions

Online Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj

Koučovací praxe

Hours Of Practice 250 hours
ICF Education 0 hours
Other Education 0 hours

Jak vám mohu být nápomocná?

Provázím klienty na jejich cestě za úspěchem a životní rovnováhou v jednom. Věřím, že je možné dosahovat vysokých výsledků a úspěchů (ať už si představíme cokoliv) a zároveň žít naplněný a šťastný život.

Provázím klienty na cestě k poznání jejich skutečných kvalit, hodnot a potřeb, aby mohly tyto poznatky použít v každodenním pracovním a osobním životě.

Využívám metod koučinku racionální a logickou formou, jsem zároveň vášnivou propagátorkou vizualizací, metod všímavosti a práce s tělem.

Využívám tedy jak techniky koučinku založeného na neurovědách, tak metod mindfulness, jemného procesu Access Bars a validizované psychodiagnostiky Lumina Spark. Mám silný smysl pro logiku, strategické myšlení, schopnost vidět věci z jiných úhlů a empatii.

Pomohu vám odkrýt nejen vaše kvality a jejich sílu, ale také limitující myšlenky a přesvědčení, která brání růstu vašeho potenciálu a dosahování štěstí.

U mne se najde jak racionální a logicky uvažující člověk, tak i ten, co jde k řešení více přes srdce, svoje pocity a vnímání těla.

Spolupracuji jak s individuálními klienty, tak i s firemními klienty. Mými ideálními klienty jsou ženy na manažerských či leadrovských pozicích, podnikatelky, nebo také muži, jejichž kariérní cesta je na začátku a nastavují si vlastní systém manažerské a leadrovské práce. Mohu pracovat také s firemními týmy na jejich cestě za lepší spoluprací, výkonem a komunikací. Využívám k tomu také Lumina Spark diagnostiku a metodiku.

Prošla jsem 14 lety v korporátním prostředí v automotive oboru, z toho 4,5 roku v manažerské pozici. Proto je mi toto prostředí blízké - jak z pohledu potřeb firmy a jejího vedení, tak z pohledu zamětanců, manažerů a leaderů.

Koučuji v českém i anglickém jazyce.

Co je Lumina Spark diagnostika?

Lumina je unikátní validizovaná psychometrika postavená na jungovských archetypech a big5 modelu. Měří 24 osobnostních kvalit ve třech osobnostech - přirozená, každodenní a přehnaná osobnost. Lumina je akcelerátor vašeho sebepoznání - kvalit, reakcí, chování a výrazně napomáhá osobnostnímu růstu.

Výsledky měření vám poskytnou unikátní osobní portrét, který vám umožní:

  • zvědomit si, v čem jsou vaše silné kvality, kde máte své skryté poklady a jaké kvality vás mohou podpořit ve vašem každodenním životě, v řešení problémů,

  • metrika neškatulkuje a poskytuje tak naprosto svobodný pohled na nás samé. Např. nejste jen introvert nebo extrovert. Můžete se totiž projevovat v různých kvalitách a situacích více jako introvert a jinde jako extrovert - rozdíl je jen ve způsobu uchopení dané introvertní či extrovertní kvality

  • ukázat dynamiku vašeho chování, reakcí, způsobu komunikace, řešení problémů - v každodenních situacích, v nestandardních situacích

  • nastavit zrcadlo a umožní jít do hloubky řešené situace. Hlavně směrem k nalezení cesty, jak situaci uchopit jinak, např. skrze využití silných kvalit v jiné oblasti, které mohou nahradit jinou kvalitu, kterou využíváte méně.

Specific Trainings Completed
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF