Ing. Lenka Šťastná

Životní koučink a transformace pro ženy

Specializace

Management a specialisté Životní koučink

Regiony působení

Online Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 100 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Věřím v sílu myšlenky a také věřím, že každý máme schopnost pomocí vlastních myšlenek měnit sebe i svět. Provedu vás na cestě za sebe-uvědoměním si vlastního jedinečného já. Pomohu vám odkrýt a zpracovat vaše limitující myšlenky a přesvědčení, které brání růstu vašeho potenciálu a dosahování štěstí.

Jsem certifikovanou profesionální koučkou, nadšenou propagátorkou koučinku vycházejícího z principů neurovědy, propagátorkou práce s vnitřními sabotéry a pozitivní inteligencí. Mám silný smysl pro logiku, strategické myšlení, schopnost vidět věci z jiných úhlů a empatii. Miluji práci s vizualizacemi, různými formami mindfulness a meditací.

U mne se najde jak racionální a logicky uvažující člověk, tak i ten, co jde k řešení více přes srdce, svoje pocity a vnímání těla.

Mými ideálními klienty jsou ženy, které chtějí od života více. Tyto ženy pak provázím na cestě změny jejich mindsetu a transformací. Pomáhám jim s odhalováním jejich hlavních brzd (vnitřních kritiků) a podporuji je při naplňování jejich cílů a potenciálu.

Pocházím z korporátního prostředí a proto jsou mi velmi blízké i potřeby žen - manažerek pracujících v tomto prostředí a jejich zapojení ve firmách tak, aby z toho benefitovaly obě strany.

Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF