Nic není náhoda.

Preferred Areas

Management a specialisté Neziskové organizace Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hours Of Practice 100 hours
ICF Education 219 hours
Other Education 17 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Před sebou máte kouče, který rád naslouchá lidem a dokáže na základě rozličných certifikovaných výcviků používat koučovací metody, která pomáhají lidem při hledání a dosažení jejich cílů. Mám více než dvacetiletou praxi v nadnárodních korporacích, kde jsem se naučil vnímat potřeby konkrétních lidí. Mám na starosti nadnárodní tým specialistů, který vyžaduje specifický přístup ke každému členu týmu. Zároveň mám možnost se setkávat s reálnými životními i pracovními situacemi klientů. Manažerská praxe mi umožnila poznat mnoho stylů řízení, nebo vedení lidí a udělat si vlastní názor na jejich aplikaci. Pečlivě si hlídám počet klientů, se kterými mám najednou navázanou spolupráci a to proto, abych mohl všem nabídnout kvalitní služby. Jen tak se mohu každému klientovi plně věnovat a Vy získáte nadstandardní služby.


Moji ideální klienti jsou

Kdokoliv má energii a chuť vzít svůj vlastní život do svých rukou jak v oblasti soukromého nebo pracovního života. Všichni máme možnost se v životě posouvat stále dopředu. Spolupracuji s manažery ve velkých nadnárodních korporacích, specialisty v různých technických oborech nebo projektovými manažery.


Koučovací specializace

Individuální profesní nebo životní koučink zahrnující následující oblasti

Efektivita

Stále se vracíte k otázce jak správně nastavit firemní cíle? Nedaří se Vám dosáhnout výsledků jaké vidíte u jiných firem, kolegů nebo známých? Nedaří se Vám realizovat všechny nápady, které máte stále před sebou? 

Změny
Čeká Vás velká životní změna a nevíte jak se na ni připravit? Máte před sebou zásadní rozhodnutí, speciální nabídku vyžadující změnu životního stylu a kladete si otázky, zda je vhodná doba na změnu? Nevíte kde vlastně začít hledat řešení a na co se v rozhodování zaměřit?

Důležitý rozhovor
Chystáte se na pracovní pohovor nebo závažnou rozmluvu v soukromém životě? Nedovedete si představit jak bude rozhovor probíhat a jaká bude Vaše role? Potřebujete získat vnitřní jistotu ve vystupování?

Nedaří se Vám skloubit pracovní vytížení s rodinným životem? Netěší Vás současné využití Vašeho volného času? Cítíte se vyčerpaně? 

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
APPROVED COACH SPECIFIC TRAINIG HOURS (ACSTH) - ICF Koučink Cetrum, s.r.o. 94 ICF ACSTH 2019 Náhled
AKREDITOVANÝ PROFESIONÁLNÍ KOUČ - PROGRAM MŠMT ČR Koučink Cetrum, s.r.o. 125 ICF ACSTH 2018 Náhled
Seminář Základy koučování Pražská vysoká škola psychosociálních studií (PVSPS) 17 Bez ICF akreditace 2018 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF