Nic není náhoda.

Preferred Areas

Management a specialisté Neziskové organizace Týmový koučink Životní koučink

Regions

Online Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hours Of Practice 200 hours
ICF Education 227 hours
Other Education 33 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Před sebou máte kouče, který rád naslouchá lidem a dokáže na základě rozličných certifikovaných výcviků a tréninků používat koučovací metody, které pomáhají lidem při dosažení jejich cílů. Mám více než 25 letou praxi v nadnárodních korporacích, kde jsem se naučil vnímat potřeby konkrétních lidí i firem. Vedu nadnárodní tým specialistů, který vyžaduje specifický přístup ke každému členu týmu. Pečlivě si hlídám počet klientů, se kterými mám najednou navázanou spolupráci a to proto, abych mohl všem nabídnout kvalitní služby.


Koučink nabídne unikátní prostor pro zastavení a vystoupení z každodenního maratonu povinností, který musí manažeři absolvovat. Následně je možné se zamyslet a realizovat kroky, které mohou silně ovlivnit naše výsledky, spokojenost i prostředí. Nabídněte vašim manažerům koučovací hodiny, které mohou být silnou hnací silou.


Moji ideální klienti jsou

Primárně spolupracuji s manažery pohybujících se ve středním managmentu v různých oborech. Dále se zaměřuji na týmový koučink pro menší týmy (do 15 osob). V případě potřeby nabízím i osobní, nebo chcete-li životní koučink, který se často dostává i do pracovních oblastí našeho každodenního života a nelze jej oddělit od pracovních povinností.


Koučovací specializace

Individuální profesní, týmový nebo životní koučink zahrnující následující oblasti


Týmový koučink

Potřebujete aktivovat tým? Hledáte nová řešení? Máte za úkol realizovat nový projekt? Stojíte před důležitým úkolem a nevíte jak zapojit týmového ducha? 

Střední management

Stále se vracíte k otázce jak správně realizovat firemní cíle? Nedaří se Vám dosáhnout výsledků jaké vidíte u jiných firem nebo kolegů? Chcete realizovat všechny nápady, které máte stále před sebou? 

Důležitý rozhovor

Chystáte se na pracovní pohovor nebo závažnou rozmluvu v soukromém životě? Nedovedete si představit jak bude rozhovor probíhat a jaká bude Vaše role? Potřebujete získat vnitřní jistotu ve vystupování?

Změny

Čeká Vás velká životní změna a nevíte jak se na ni připravit? Máte před sebou zásadní rozhodnutí, speciální nabídku vyžadující změnu životního stylu a kladete si otázky, zda je vhodná doba na změnu? Nevíte kde vlastně začít hledat řešení a na co se v rozhodování zaměřit?

Práce a rodina

Nedaří se Vám skloubit pracovní vytížení s rodinným životem? Netěší Vás současné využití Vašeho volného času? Cítíte se vyčerpaně? 

Specific Trainings Completed

Name Educational Institution Hours Training Type Graduation Year Certificate
POINTS OF VIEW - L1 Explorer Points of view Academy 8 ICF CCEU 2024 Náhled
TÝMOVÝ KOUČINK V PRAXI Koučink Centrum, s.r.o. 16 Bez ICF akreditace 2022 Náhled
APPROVED COACH SPECIFIC TRAINIG HOURS (ACSTH) - ICF Koučink Cetrum, s.r.o. 94 ICF ACSTH 2019 Náhled
AKREDITOVANÝ PROFESIONÁLNÍ KOUČ - PROGRAM MŠMT ČR Koučink Cetrum, s.r.o. 125 ICF ACSTH 2018 Náhled
Seminář Základy koučování Pražská vysoká škola psychosociálních studií (PVSPS) 17 Bez ICF akreditace 2018 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF