Buď život ovlivňuje Vás nebo Vy ovlivňujete život.

Specializace

Management a specialisté Neziskové organizace Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hodiny praxe 100 hours
Hodiny ICF vzdělání 219 hours
Další vzdělání 17 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Před sebou máte kouče, který rád naslouchá lidem a dokáže na základě rozličných certifikovaných výcviků používat koučovací metody, která pomáhají lidem při hledání a dosažení jejich cílů. Mám více než dvacetiletou praxi v nadnárodních korporacích, kde jsem se naučil vnímat potřeby konkrétních lidí. Mám na starosti nadnárodní tým specialistů, který vyžaduje specifický přístup ke každému členu týmu. Zároveň mám možnost se setkávat s reálnými životními i pracovními situacemi klientů. Manažerská praxe mi umožnila poznat mnoho stylů řízení, nebo vedení lidí a udělat si vlastní názor na jejich aplikaci. Pečlivě si hlídám počet klientů, se kterými mám najednou navázanou spolupráci a to proto, abych mohl všem nabídnout kvalitní služby. Jen tak se mohu každému klientovi plně věnovat a Vy získáte nadstandardní služby.


Moji ideální klienti jsou

Kdokoliv má energii a chuť vzít svůj vlastní život do svých rukou jak v oblasti soukromého nebo pracovního života. Všichni máme možnost se v životě posouvat stále dopředu. Spolupracuji s manažery ve velkých nadnárodních korporacích, specialisty v různých technických oborech nebo projektovými manažery.


Koučovací specializace

Individuální profesní nebo životní koučink zahrnující následující oblasti

Efektivita

Stále se vracíte k otázce jak správně nastavit firemní cíle? Nedaří se Vám dosáhnout výsledků jaké vidíte u jiných firem, kolegů nebo známých? Nedaří se Vám realizovat všechny nápady, které máte stále před sebou? 

Změny
Čeká Vás velká životní změna a nevíte jak se na ni připravit? Máte před sebou zásadní rozhodnutí, speciální nabídku vyžadující změnu životního stylu a kladete si otázky, zda je vhodná doba na změnu? Nevíte kde vlastně začít hledat řešení a na co se v rozhodování zaměřit?

Důležitý rozhovor
Chystáte se na pracovní pohovor nebo závažnou rozmluvu v soukromém životě? Nedovedete si představit jak bude rozhovor probíhat a jaká bude Vaše role? Potřebujete získat vnitřní jistotu ve vystupování?

Práce a rodina
Nedaří se Vám skloubit pracovní vytížení s rodinným životem? Netěší Vás současné využití Vašeho volného času? Cítíte se vyčerpaně a běžné instantní rady nezabírají? 

Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
APPROVED COACH SPECIFIC TRAINIG HOURS (ACSTH) - ICF Koučink Cetrum, s.r.o. 94 ICF ACSTH 2019 Náhled
AKREDITOVANÝ PROFESIONÁLNÍ KOUČ - PROGRAM MŠMT ČR Koučink Cetrum, s.r.o. 125 ICF ACSTH 2018 Náhled
Seminář Základy koučování Pražská vysoká škola psychosociálních studií (PVSPS) 17 Bez ICF akreditace 2018 Náhled