Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Životní koučink

Regiony působení

Online Královéhradecký kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 650 hours
Hodiny ICF vzdělání 138 hours
Další vzdělání 0 hours

Životní přesvědčení
Jsem pevně přesvědčená o tom, že v každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit. Každý jsme jedinečný, každý jsme originál – mým posláním a radostí je pomáhat tyto talenty objevovat, pomáhat druhým realizovat důležité životní změny, být podporou na cestě a pomáhat žít spokojenější a naplněnější život. K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi efektivní. Pomáhám odhalovat vaše omezující přesvědčení a měnit výzvy na příležitosti.


Proč být koučován
I vy můžete žít život podle vašich představ. Díky koučování můžete snáze a rychleji najít cestu ke svým vysněným cílům. Je to způsob, jak příjemnou a nenásilnou cestou dosahovat pozitivních změn. Koučovaný může být každý, kdo touží svůj život, nebo nějakou oblast v něm, posunout na další úroveň. Záleží to jen na vás. Můžete se stát lepším v čemkoliv, po čem toužíte. Na změnu totiž nemusíte být sami. Společně zvládneme i ty největší výzvy - vědomě a tak, abyste se z nich co nejvíce naučili. Odhalíme slepá místa ve vaší mysli, protože právě tam jsou odpovědi, které potřebujte a chcete znát. Zažijte mnoho AHA momentů. Bude vás to posouvat a bavit.


O mně
Jsem především člověk, který miluje život ve všech jeho podobách. Jsem také žena, manželka, maminka tří dětí a profesionální kouč. Mám zkušenosti z oblasti marketingu, personalistiky a vzdělávání. Jsou mi blízká témata osobního rozvoje, psychologie, kontaktního rodičovství a respektujícího přístupu ve výchově. Mezi mé silné stránky patří komunikativnost, optimismus, zodpovědnost, rozvaha a schopnost vidět souvislosti. Zajímám se o psychosomatiku a propojení těla, ducha a mysli. Všechno, co dělám, dělám s láskou, nadšením a odhodláním dotáhnout věci do konce. Ve volném čase ráda chodím po horách, jezdím na kole, lyžuji, cvičím jógu, užívám si čas s dětmi a rodinou a prostě jsem.


Moje motto: "Věřím, že je možné žít život v rovnováze a naplnění. Že je možné najít a realizovat své životní poslání."

Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
PQ Coach Advanced Training program Positive Intelligence, Shirzad Chamine 73 ICF CCEU 2022 Náhled
Certifikovaný ICF ACSTH trénink Coachville - Život jako hra 65 ICF ACSTH 2021 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF