Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Životní koučink

Regiony působení

Online Královéhradecký kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 350 hours
Hodiny ICF vzdělání 65 hours
Další vzdělání 0 hours

Životní přesvědčení
Jsem pevně přesvědčená o tom, že v každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit. Každý jsme jedinečný, každý jsme originál – mým posláním a radostí je pomáhat tyto talenty objevovat, pomáhat druhým realizovat důležité životní změny, být podporou na cestě a pomáhat žít spokojenější a naplněnější život. K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi efektivní. Pomáhám odhalovat vaše omezující přesvědčení a měnit výzvy na příležitosti.


Proč být koučován
I vy můžete žít život podle vašich představ. Díky koučování můžete snáze a rychleji najít cestu ke svým vysněným cílům. Je to způsob, jak příjemnou a nenásilnou cestou dosahovat pozitivních změn. Koučovaný může být každý, kdo touží svůj život, nebo nějakou oblast v něm, posunout na další úroveň. Záleží to jen na vás. Můžete se stát lepším v čemkoliv, po čem toužíte. Na změnu totiž nemusíte být sami. Společně zvládneme i ty největší výzvy - vědomě a tak, abyste se z nich co nejvíce naučili. Odhalíme slepá místa ve vaší mysli, protože právě tam jsou odpovědi, které potřebujte a chcete znát. Zažijte mnoho AHA momentů. Bude vás to posouvat a bavit.


O mně
Jsem především člověk, který miluje život ve všech jeho podobách. Jsem také žena, manželka, maminka tří krásných dcer a profesionální kouč. Mám zkušenosti z oblasti marketingu, personalistiky a vzdělávání. Jsou mi blízká témata osobního rozvoje, psychologie, kontaktního rodičovství a respektujícího přístupu ve výchově. Mezi mé silné stránky patří komunikativnost, optimismus, zodpovědnost, rozvaha, schopnost nadhledu a schopnost vidět souvislosti i ve věcech zdánlivě nesouvisejících. Zajímám se o psychosomatiku a propojení těla, ducha a mysli. Všechno, co dělám, dělám s láskou, nadšením a odhodláním dotáhnout věci do konce. Ve volném čase ráda chodím po horách, jezdím na kole, lyžuji, cvičím jógu, užívám si čas s dětmi a rodinou a prostě jsem.


Moje motto: "Věřím, že je možné žít život v rovnováze a naplnění. Že je možné najít a realizovat své životní poslání."

Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Certifikovaný ICF ACSTH trénink Coachville - Život jako hra 65 ICF ACSTH 2021 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF