Supervize - setkání zájmové skupiny

Supervize jako silný způsob podpory rozvoje kouče
Volný
Množství

Supervize-online setkání zájmové skupiny 

Zveme vás na druhé online setkání skupiny Supervize, které je plánováno na 12. dubna od 12 do 13:30 hodin. Budeme sdílet své zkušenosti a best practices, včetně nových modelů supervize.

Spolupráci v rámci zájmové skupiny Supervize jsme zahájili schůzkou 16. února. Děkujeme všem účastníkům prvního ladícího setkání za spolupráci a energii! Na tomto setkání Anna Baková, absolventka programu Profesionální Supervize podle standardů ICF a EMCC, představila koncept supervizí a podělila se o své zkušenosti jako supervizorka a supervidovaná. Podívali jsme se na kompetence supervizora, rozdíly mezi supervizí, koučováním a mentoringem a zodpověděli spektrum otázek, se kterými se koučové s různou úrovní zkušeností ucházejí o supervizi, od začátku praxe až po úroveň MCC.

Jako další krok jsme se dohodli, že v březnu provedeme první skupinové supervize pro členské skupiny. Pro registraci nových zájemců kontaktujte Annu Bakovou na anna.bakova@seznam.cz, která s vámi nasdílí úvodní video o supervizi a veškeré podrobnosti.

Těší se na vás Anna Bakova.

Datum a čas
středa

12. dubna 2023

12:00 13:30 Europe/Prague
Organizátor

Šudomová Pavlína

asistent@coachfederation.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...