Týmový koučink-setkání zájmové skupiny

Týmový koučink-setkání zájmové skupiny
Volný
Množství

Týmový koučink-online setkání zájmové skupiny

Zveme vás na další setkání zájmové skupiny Týmový koučink, které je naplánováno na 15. 3. 2023 od 16:30 do 18:30 hod, setkání proběhne opět na Zoomu a link k připojení pošleme všem registrovaným den před akcí.

Program Velké ladičky TK ICF CZ: 

  • Představení zpracované verze Vize - Poslání - Strategie našeho Hnutí týmového koučinku na příští dva roky, t.j. kým jsme, jaká je struktura hnutí a rozdělení rolí, zodpovědností a pravomocí, způsob spolupráce členů a zapojení lidí do aktivit a tematických okruhů, plán aktivit na tento rok a výhled na rok 2024, frekvence setkávání ve velké skupině, pracovních týmech a struktura setkávání „Velkých ladiček“. 

  • Kromě toho chceme kolegy zapojit do vytvoření měřitelných KPIs, podle kterých chceme měřit úspěšnost našeho hnutí. Zároveň chceme kolegy provázat do menších pracovních týmů, které jim pomohou udržet se na cestě, vzájemně se spolu učit a růst. Program bude rozdělen časově tak, že v první části (kratší), chceme kolegům představit Vizi ze všech zpracovaných podnětů předchozích setkání, a větší část věnovat KPIs a již i skutečné práci ve skupinách. Kolegové dostanou zároveň i termín další ladičky. 

Těší se na vás celý strategický tým v nové sestavě:  

Halka Baláčková, Adriana Bašovská, Sláva Theimer, Lenka Zelingerová, Ondřej Filip

Otázky ke schůzce směřujte na Adrianu: info@adrianabasovska.com
Datum a čas
středa

15. března 2023

16:30 18:30 Europe/Prague
Organizátor

Šudomová Pavlína

asistent@coachfederation.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...