Vím, co chci. Jak mi s tím kouč pomůže?

Online koučovna pro zájemce z řad veřejnosti

Není čas ztrácet čas

na cestě k vašim obzorům a snům. Těším se na příjemné a bezpečné online setkání, které vám může pomoci s řešením situací, rozhodováním, hledání východisek či jen zklidněním a objevením silných stránek, o které se můžete opřít, pokud vás náročný rok, který máme za sebou, unavil či zpomalil. 

Vyzkoušejte koučování dle standardů mezinárodní federace koučů s dodržením etického kodexu ICF zdarma v rozsahu 45 minut sezení.

V rámci ICW 2021 otvírám online koučovnu pro všechny zájemce z řad veřejnosti (nikoli praktikujících koučů), kteří jsou zdravě zvídaví a vyhlíží nové obzory navzdory náročné době. Není malých témat a není třeba čekat na zázrak. Nikdo jej za vás neudělá.

Jsem připravený vás na vaší cestě potkat, věnovat vám veškerou pozornost, soustředěný koučovací rozhovor, a hlavně prožitek kouzla řemesla jménem koučink, pokud jej ještě neznáte. Chci zbořit představu, že koučování je jen pro vybrané, pro top manažery, pro business témata. Koučovacím rozhovorem lze řešit mnoho životních situací, sebepoznání a kultivace myšlení se záměrem něčeho dosáhnout.


Jak velké je to Vaše "Vím, co chci" je přece ryze osobní věc a nikdo jiný, než vy, jej nemá hodnotit. 


Ing. Jaroslav Fabián, MBA, ACC

  • certifikovaný brain-based kouč

  • marketingový ředitel ESET CZ

  • táta, vůdce malých plavidel, improvizátor, člověk,...

Člen ICF – Mezinárodní federace koučů, Individual Member ID #009334911, vystudoval marketing a management firem a celý život pracuje v segmentu informačních technologií. Od roku 2005 je členem managementu, marketingovým ředitelem společnosti ESET Česká republika.


   

Datum a čas
pátek

21. května 2021

10:00 22:30 Europe/Prague
Organizátor

Vím, co chci, Fabián Jaroslav

773123467
jaroslav.fabian@vimcochci.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...

Hashtag: #vimcochci

  • Ahoj Honzo, tak jsem to nakonec snad dal. Mohu tě požádat o změnu typu místa události na online, nenašel jsem to a publikaci, pokud je vše OK?

    Vím, co chci, Fabián Jaroslav
    23.04.2021 21:47