"Vymaňte se ze svých omezení a objevte svůj skrytý potenciál"

Buďte šťastnější

Co to vlastně znamená pro člověka, když se řekne "objev v sobě svůj potenciál a využij ho naplno"

Objev svůj potenciál znamená začít využívat své vnitřní silné stránky a schopnosti, aby dosáhl svého největšího potenciálu. Je důležité najít a využít všechny své schopnosti a zdroje, aby člověk mohl uskutečňovat své sny a cíle. Objevování potenciálu je o otevřenosti novým myšlenkám a nápadům, o nalezení silných stránek a jejich využití, aby člověk dosáhl svého nejvyššího potenciálu.

A co vám to přinese, když ho objevíte?

Pro vás, když objevíte svůj potenciál a naplno ho využijete, to přinese, že můžete dosáhnout většího úspěchu a štěstí. Můžete se posouvat dopředu a dosáhnout všeho, po čem toužíte. Můžete se zaměřit na své největší schopnosti a zaměřit se na to, co je pro vás nejdůležitější. Můžete pochopit, že se můžete rozvíjet a dosáhnout většího úspěchu, než by jste si sami dokázali představit. Je to cesta, kterou vy sami chcete jít, aby jste mohli dosáhnout svých snů a cílů. Důležité je, se pro to rozhodnout a vydat se na svoji cestu. Takže využijte svého potenciálu a začněte dosahovat svých snů a cílů!

Jak vám v tom může pomoci koučování?

Koučování je skvělé pro to, abyste se dostali tam, kam potřebujete.

Je to bezpečný prostor, čas jen pro vás, různé pohledy a otázky, které vám pomohou uvědomit si, co vlastně chcete, čeho chcete dosáhnout nebo co vás brzdí, a najít způsoby, jak smést tyto bariéry, jak dosáhnout toho co si přejete mít, kým chcete být a dosáhnout vašeho potenciálu.


Proč právě s profesionálním certifikovaným koučem?


Protože pro vás na vaší cestě bude průvodcem a partnerem. Nebude vám radit, co a jak máte dělat. Co ale bude dělat, bude vám naslouchat na více úrovních, bude vám klást ty správné otázky, které by jste si sami nepoložili, bude používat vhodné metody a techniky například pro vaše uvědomění, prožitky a zhmotnění si vašich stavů, snů a cílů. Pomůže vám ujasnit si a uspořádat vaše myšlenky. Půjde s vámi na vaší cestě vpřed a bude vás podporovat a "zvedat", když se vám do cesty postaví třeba nějaké překážky a pomůže vám je přetavit spíše na výzvy, které vás budou posouvat vpřed. A to vše v bezpečném prostředí, kde můžete s důvěrou otevřít svá témata a začít tvořit svůj vysněný život.


Proč právě se mnou?


Jsem empatický a dokážu se nacítit a tím lépe naslouchat vám a vašim situacím. Od mých klientů jsem dostal již desítky zpětných vazeb na moje koučovací dovednosti.  Jednou z nich je právě moje silná stránka a to dovednost naslouchat. Naslouchat nejen tomu, co právě říkáte, ale také tomu co neříkáte, co při tom za vás říká vaše tělo, váš obličej. 

Moji klienti o mě říkají, že jsem jim opravdu naslouchal, a tak jsem jim mohl následně položit ty správné otázky pro ně. Otázky, které je nutili nad sebou nebo nad jejich situací přemýšlet a pak vidět nové možnosti, které se jim odkryly. Ve svých situacích již viděli výzvy a dokázali je pak využít a tím si zlepšit svůj život a splnit si své sny a cíle.

Více o mě zjistíte zde: https://www.coachfederation.cz/registr-koucu/roman-spurny


Kdo jsou mí klienti?


Mí klienti na koučování jsou lidé, kteří jsou otevření a motivovaní k načerpání nových zkušeností a poznatků, kteří chtějí zlepšit svůj život a dosáhnout svých cílů. Tito lidé mají tendenci jít o krok dál a vydat se na cestu sebepoznání, která je obohacuje o lepší pochopení sebe sama a života. Jsou ochotni požadovat a dosáhnout víc, než by jinak bylo možné. Když na sobě klienti pracují prostřednictvím koučování, mohou dosáhnout zlepšení jejich vnitřního zdraví, osobního rozvoje, překonání překážek a dosáhnout úspěchu ve všech oblastech jejich života. Mohou získat lepší sebeúctu a sebepřijetí, vyrovnat se s minulostí, zlepšit své vztahy, dosáhnout většího sebevědomí a pracovat na svých snech.


Teď už je to jen na vás, co si přejete ve svém životě zlepšit, změnit nebo dosáhnout. Stačí se jen rozhodnout a objednat se na koučink :-)


Využijte možnost objednat se na koučink v rámci mezinárodního týdne koučování ICW2023 a zažít si koučink se mnou zdarma!


Rezervujte si svůj termín.Datum a čas
pondělí

8. května 2023

Začátek - 10:00 neděle

14. května 2023

Konec - 16:00 Europe/Prague
Místo

Online

--Online--
--Online--
Najít na mapě
Organizátor

Spurný Roman

+420602461733
romanspurny1978@gmail.com
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...

Hashtag: #ICW2023