Youth Laser Coaching - koučovací zóna ČMAPM

Určeno současným ženám

Určené všem současným ženám, které chtějí aktivovat své nejlepší vlastnosti, naučit se mít ráda a rozpoznat, co povede ke změnám. 

Dnešní generace mladých žen je otevřená, kreativní a moudrá. Chce mít radost z toho, co dělá, ale i věnovat dostatek času sobě. Překročit komfortní zónu a opustit původní návyky však není snadné. Koučování přináší možnost volby a vědomé tvoření vlastního života.

Přijďte si popovídat o přínosech koučování nebo "ochutnat" profesionální koučink.


Jak se na koučovací ukázku přihlásit? 

Klikněte na tlačítko registrace. Dostanete se na webové stránky Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek, která tuto zónu podporuje. Vyberte si kouče, který vám vyhovuje. Setkání s koučem bude probíhat přes platformu Zoom nebo Teams, a vy obdržíte od daného kouče nabídku času a link, na který se v daný čas připojíte přes váš počítač. Schůzka bude trvat 45 min.

Registrace


Blanka je členka ČMAPM a jako profesionální kouč se zapojí do dlouhodobého koučovacího programu pro členky s názvem „Youth Laser Coaching“. Krátké setkání se vždy zaměřuje na jeden cíl a je ideální pro hledání způsobů, jak odblokovat vzorce myšlení, které sabotují každodenní život. Nyní máte příležitost zdarma vyzkoušet, jak koučování probíhá. 

Datum a čas
úterý

17. května 2022

9:00 16:00 Europe/Prague
Organizátor

Hudecová Blanka

+420 605 457 080
hudecova@sivena.cz
SDÍLET

Sdílejte tento obsah s ostatními...

Hashtag: #ICW2022