Koučovací školy

Představujeme koučovací školy, které podporují ICW, Mezinárodní týden koučování.

ICF, Mezinárodní federace koučů, definuje celosvětové standardy profesionálního koučování. Tyto standardy zahrnují Kompetence profesionálního koučování a Etický kodex. ICF vyžaduje od svých certifikovaných členů jejich prokazatelnou znalost a používání v praxi. Budoucí koučové získají potřebné znalosti a dovednosti studiem koučinku ve studijních programech, které jsou akreditovány ICF a vyhovují tak vysokým standardům ICF. Rádi bychom Vás seznámili s vybranými koučovacími školami, které v České republice kurzy akreditované ICF nabízejí.

NEUROLEADERSHIP

Etablovaná škola koučinku s programy akreditovanými u ICF. Naší specializací je propojení koučinku a leadershipu, tzv. Neuroleadership Coaching. Učíme koučovat manažery a vychováváme profesionální kouče, aby uspěli v náročném firemním prostředí. Opíráme se o brain-based přístup, který smysluplně využívá vědecké poznatky o lidském mozku a respektuje osobnost každého jedince. Naše programy jsou intenzivní, s velkou dávkou praxe jak ve fázi nácviku, tak při koučování klientů. Jsme výhradním licencovaným partnerem Neuroleadership Institutu Davida Rocka pro ČR a SR a všechny naše programy garantuje Dr. Vladimír Tuka, jediný MCC kouč v ČR.

Odoo • Text a Obrázek


Akreditované programy:

Basic – základní koučovací dovednosti
Advanced – pokročilé koučovací dovednosti
Professional – profesionální koučovací dovednosti
Cesta k ACC – komplexní příprava na zkoušku ACC


 
 

Atria Group CZ

Atria Group je mezinárodní konzultační společnost, jejímž cílem je poskytovat svým klientům ta nejlepší řešení v oblasti leadershipu, soft skills a osobního rozvoje. Díky spolupráci s předními mezinárodními poskytovateli rozvojových programů a hodnotících nástrojů (Erickson International, Process Communication Model, Persona Global) přináší Atria Group na místní trhy prvotřídní programy a konzultanty.Akreditované programy:

The Art & Science of Coaching
PCM® Coach
High Performance Team Coaching

 
 

Koučink Akademie

Vytváříme akreditovaný prestižní program pro externí a interní kouče. Naši koučové jsou profesionální koučové, mentoři a supervizoři koučů. Přidanou hodnotou práce našich koučů je dlouhodobá manažerská zkušenost, včetně zkušenosti z pracovních pozic v korporacích. Máme zkušenosti s nastavením procesu koučování do firmy. 

Koučování používáme jako rozvojový a podpůrný prostředek napojený na rozvoj firemní kultury.


Akreditované programy:

První spirála kouče – 64 hodin ACSTH
Druhá spirála kouče – 73 hodin ACSTH
Mentorink spirála – 10 hodin ACSTH

 
 
 

Koučink Centrum

Koučink Centrum je první specializovaná firma na koučování v České republice, která ma za sebou 14 let úspěšného působení na trhu.

Naší vizí je změna přístupu k životu a rozvoji. Přejeme si, aby se koučovací přístup stal přirozenou součástí života moderně myslícího člověka.

Posláním Koučink Centra je šíření špičkového know-how, informování o moderních postupech řízení lidí a zprostředkování koučinku v rámci komerčních i nekomerčních projektů.

Akreditované programy:

Kouč


Tvoříme budoucnost koučování

Jsme největší celosvětová organizace definující podobu a pravidla profesionálního koučování, aby přinášelo maximální hodnotu všem, kteří jej využívají pro svůj rozvoj.

Připojte se k nám. Jako kouč, jako podporující partner, jako klient profesionálních koučů ICF.

Odoo • Text and Image