KOUČOVACÍ ŠKOLY

Představujeme koučovací školy, které podporují ICW, Mezinárodní týden koučování.

ICF, Mezinárodní federace koučů, definuje celosvětové standardy profesionálního koučování. Tyto standardy zahrnují Kompetence profesionálního koučování a Etický kodex. ICF vyžaduje od svých certifikovaných členů jejich prokazatelnou znalost a používání v praxi. Budoucí koučové získají potřebné znalosti a dovednosti studiem koučinku ve studijních programech, které jsou akreditovány ICF a vyhovují tak vysokým standardům ICF. 

Rádi bychom Vás seznámili s vybranými koučovacími školami, které v České republice ICF akreditované kurzy nabízejí.

Akademie Libchavy  

Tým koučů a trenérů se rozhodl před 12 lety dát dohromady své síly a vytvořit prestižní vzdělávání pro kouče, podle standardů ICF.  Naše škola má několik stovek absolventů.  Zajišťujeme celoživotní vzdělávání koučů a dlouhodobě je ve vykonávání jejich profese podporujeme formou mentorinku a supervize.  Sami se neustále vzděláváme a pracujeme pod supervizí.  Těšíme se na brzké setkání v areálu AKADEMIE při výcviku či v online prostředí při ochutnávkách našich programů.


Koučink Centrum

Koučink Centrum je první specializovaná firma na koučování v České republice, která ma za sebou 14 let úspěšného působení na trhu.

Naší vizí je změna přístupu k životu a rozvoji. Přejeme si, aby se koučovací přístup stal přirozenou součástí života moderně myslícího člověka.

Posláním Koučink Centra je šíření špičkového know-how, informování o moderních postupech řízení lidí a zprostředkování koučinku v rámci komerčních i nekomerčních projektů.


Akreditované programy:

Kouč


Tvoříme budoucnost koučování

Jsme největší celosvětová organizace definující podobu a pravidla profesionálního koučování, aby přinášelo maximální hodnotu všem, kteří jej využívají pro svůj rozvoj.

Připojte se k nám. Jako kouč, jako podporující partner, jako klient profesionálních koučů ICF.

Odoo • Text and Image